Soutěžte s krajinářskou fotografií o Nikon Coolpix A

Náš „soutěžní týden“, který jsme začali avizováním fotosoutěže NIKON KALENDÁŘ 2014, abychom pak ve středu uvedli další – tentokrát Facebookovou – soutěž Nikon, kam se podíváš, zakončíme třetí fotosoutěží, kterou pořádá web Databáze fotografů ve spolupráci se společností Nikon.

Fotosoutěž Databáze fotografů se jmenuje Kouzlo krajiny, a jejím námětem je – jak jinak – krajinářská fotografie. Podrobněji bohužel organizátoři téma nespecifikovali, takže případné dotazy, prosím, směřujte přímo na ně.

Fotosoutěž Kouzlo krajiny
Fotosoutěž Kouzlo krajiny

Pravidla soutěže najdete na webu pořadatele, nebo rovnou ve Facebookové aplikaci. Málem bych zapomněl – soutěž je opět Facebooková, takže nejste-li ještě registrováni na této sociální síti, budete si – pokud se chcete fotosoutěže Kouzlo krajiny zúčastnit – muset zřídit Facebookový účet.

To všechno za předpokladu, že byste rádi vyhráli jednu z cen, které věnuje společnost Nikon. Nejlepší krajinář získá Nikon Coolpix A, což je skutečně velká motivace. Ale i další ceny jsou pěkné. Fotograf(ka), který nebo která získá druhé místo, dostane softshellovou bundu Nikon, třetí pak „nikoňáckou“ termosku.

Nikon Coolpix A


Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *