Fotosoutěž NIKON KALENDÁŘ 2014 právě spuštěna

Ne, skutečně nejde o omyl, rok je za námi a opět je tady další pokračování fotosoutěže NIKON KALENDÁŘ. Ten lze navíc tentokrát označit za jubilejní – letos totiž NIKON KALENDÁŘ 2014 vstupuje do svého pátého ročníku.

Protože se pojetí předchozích kol této fotosoutěže osvědčilo, zachovává si i pro letošní rok NIKON KALENDÁŘ 2014 stejnou koncepci: Do 31. 8. 2013 můžete na web www.nikon-kalendar.cz vkládat svoje fotografie, aby následující den, prvního září, začala tipovací soutěž. Úkolem v tipovací soutěži bude pokusit se označit stejné fotografie, které vybere odborná porota do kalendáře NIKON KALENDÁŘ 2014. Podrobná pravidla tipovací soutěže naleznete na www.nikon-kalendar.cz/pravidla. Výherce tipovací soutěže získá od společnosti NIKON spol. s r.o. poukaz na nákup techniky Nikon v hodnotě 10 000 Kč.

Nikon kalendář 2013 – absolutní vítěz (září) | Foto Jan Třeštík – soumrak
Nikon kalendář 2013 – absolutní vítěz (září) | Foto Jan Třeštík – soumrak
111 exkluzivních kalendářů

Také další průběh bude shodný s předchozími ročníky: Padesát semifinálových fotografií vybere odborná porota v čele se Stanislavem Pokorným, předsedou Asociace profesionálních fotografů České republiky. Snímky budou veřejnosti prezentovány na výstavě v Czech Photo Gallery začátkem roku 2014.

Dvanáct vítězných fotografií pak bude zdobit stránky pátého vydání prestižního NIKON KALENDÁŘE 2014, který bude opět vyroben v limitované sérii 111 ks a bude neprodejný. Autor jediné vítězné fotografie, kterou zvolí odborná porota, obdrží od společnosti NIKON spol. s r.o. poukaz na odběr zboží Nikon v hodnotě 50 000 Kč.

Páté vydání kalendáře pokřtí patron projektu profesor MUDr. Jan Pirk, DrSc., přednosta Kardiocentra IKEMu na slavnostním večeru dne 13. listopadu 2013 v prostorách Autoklubu ČR. Výtěžek z dražby kalendáře věnuje NIKON Nadačnímu fondu Jakuba Halíka na rozšíření programu mechanických srdečních podpor navázaného na transplantační program SRDCE v IKEM.

Tak co vy na to? Zúčastníte se také této již tradiční fotosoutěže Nikonu? Znovu opakujeme, veškeré podrobnosti a také rozhraní pro vkládání vašich soutěžních fotografií najdete na webu www.nikon-kalendar.cz.

Fotografie z minulého ročníku NIKON KALENDÁŘ 2013

Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *