Může být váš! Makroobjektiv AF-S DX Micro Nikkor 40 mm F2,8G za fotografii v soutěži JSEM | Nikon v přírodě

Fotíte rádi přírodu? Zabýváte se krajinářskou fotografií, chodíte do přírody s fotoaparátem za lovy beze zbraní, pořizujete makrosnímky fauny i flóry? Pak přesně pro vás jsme spustili fotosoutěž JSEM | Nikon v přírodě.

Pravidla jsou velmi jednoduchá. Pro účast v soutěži sdílejte veřejně na vašem instagramovém nebo facebookovém profilu fotografii s přírodní tématikou. Do popisku přidejte tagy #NatureWithNikon a #JsemNikonVprirode (soutěžící z Česka) nebo #NatureWithNikon a #SomNikonVprirode (soutěžící ze Slovenska) a vyzvěte tři ze svých přátel, aby i oni zveřejnili fotografii s přírodní tématikou (krajina, živá či neživá příroda, detail v přírodě). A jste ve hře… o makroobjektiv AF-S DX Micro Nikkor 40 mm F2,8G (recenzi čtete zde na Nikonblogu).

Makroobjektiv AF-S DX Micro Nikkor 40 mm F2,8G pro výherce soutěže JSEM | Nikon v přírodě
Makroobjektiv AF-S DX Micro Nikkor 40 mm F2,8G pro výherce soutěže JSEM | Nikon v přírodě
Pravidla soutěže JSEM | Nikon v přírodě

1. Soutěž probíhá ve dnech 1.–30 .6. 2017

2. Pro účast v soutěži sdílejte VEŘEJNĚ na vašem Instagramu nebo Facebooku fotografii s přírodní tématikou a do popisku přidejte tagy #NatureWithNikon a #JsemNikonVprirode (soutěžící z Česka) nebo #NatureWithNikon a #SomNikonVprirode (soutěžící ze Slovenska) a vyzvěte tři ze svých přátel, aby i oni zveřejnili fotografii s přírodní tématikou (krajina, živá či neživá příroda, detail v přírodě).

3. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zveřejněním svých soutěžních fotografií na profilech společnosti Nikon při zachování jména autora fotografie.

4. Těšíme se na originální fotografie, proto prosím sdílejte pouze snímky, které jste sami pořídili.

5. Zaručujete se, že všechny osoby případně zobrazené na fotografiích souhlasí s jejich zveřejněním.

6. Nejlepší snímky vybere porota společnosti Nikon do 10. 7. 2017.

7. Vítězné snímky budou zveřejněny na oficiálním Facebook/Instagram profilu společnosti a na Nikonblog.cz a Nikonblog.sk.

8. Autor nejlepšího snímku vyhrává objektiv AF-S DX Micro Nikkor 40 mm F2,8G . Výhra bude výherci předána po domluvě prostřednictvím e-mailu: marketing@nikon.cz.


Podrobná pravidla soutěže najdete zde

Foto Petr Jan Juračka
Foto Petr Jan Juračka

Patronem soutěže JSEM | Nikon v přírodě pro Českou republiku je ambasador Nikonu a skvělý fotograf, kameraman a pilot dronů Petr Jan Juračka (rozhovor s tímto autorem si můžete přečíst zde na Nikonblogu). Podívejte se nyní na jeho videopozvánku do soutěže.


Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *