Desperados Highjump 2015 aneb skok pro vaši fotografickou kariéru!

S fotosoutěžemi se nám se začínajícími prázdninami tak trochu roztrhl pytel. Spustili jsme celoroční nedělní fotosoutěž JSEM | Fotka týdne Nikonblogu, vyhlášen byl 7. ročník prémiového soutěže Nikon kalendář. Dnes však pro vás máme naprostou specialitu. Tedy po pravdě, ono vlastně nejde ani tak o fotosoutěž, jako o projekt na podporu mladých, dosud neobjevených talentů. Náš minikonkurs právě začíná!

Hledá se pět nejlepších

Víte, co je to Desperados Highjump? Ano, skoky do vody. Byť v poněkud adrenalinovějším provedení z výšky až 32 metrů v zatopeného lomu v Hřiměždicích nedaleko Příbrami. To ale není ani zdaleka všechno. Desperados Highjump je hustokrutou letní akcí se spoustou další zábavy, probíhají zde koncerty, exhibice, soutěže… Ostatně koukněte se na video z loňského ročníku, to vám atmosféru Desperados Highjumpu, který se letos koná již pošestnácté, přiblíží nejlépe. A podívejte se také na web této akce.

Letošní Desperados Highjump proběhne na přelomu července a srpna v pátek a sobotu 31. 7. až 1. 8. 2015. Láká vás fotit na takovéto akci a být přitom součástí týmu Nikonu? Pak čtěte pozorně!

Hledáme pět mladých (i když po pravdě věk nerozhoduje) dosud neobjevených fotografických talentů, kteří se na této akci budou cítit jako ryba ve vodě a přinesou skvělé fotky. Co z toho budete mít?

Budete součástí týmu Nikonu. Dostanete se i tam, kam má běžný návštěvník Highjumpu zapovězený přístup. Vstupné samozřejmě platit nebudete.

Nemine vás speciální V.I.P. páska na ruku ani celodenní zásoba křídel od Red Bullu.

Vaše snímky se posléze objeví v článku zde na Nikonblogu a na webu redbull.cz. Galerie 10 fotografií každého z pěti fotografů bude doplněna odkazy na osobní webové stránky, online galerie bude zřízena také na Flickru a Instagramu.

Zkrátka a dobře, získáte velmi dobrou referenci… a za svou práci s fotoaparátem obdržíte také symbolickou finanční odměnu.

Desperados Highjump
Foto archiv www.HIGHJUMP.cz
To chci! Co mám udělat, abych se stal členem týmu?

Pošlete nám 10 fotografií ze své tvorby – ideálně se sportovní či reportážní tématikou – o velikosti min. 3 000 px delší strany. Snímky musí obsahovat EXIF informace a vy musíte být jejich autory. (Fotografie také můžete uložit ke stažení na Dropbox nebo využít jinou podobnou službu a poslat nám jen odkaz.)

Uveďte svoje jméno, příjmení, kontaktní e-mail, mobil a pochlubte se také svým portfoliem na internetu – pokud provozujete vlastní webové stránky nebo máte galerii na Flickru, Instagramu či jinde.

To vše nejpozději do 24. 7. 2015 hoďte do mailu na adresu: filip.mosko@nikon.cz. A držte si palce…
Pozor, aktualizace – termín byl posunut na neděli 26. 7. 2015!

My přes víkend zhodnotíme vaše šance a v pondělí 27. 7. 2015 dáme pokyn pětici nejlepších – balte si výbavu, jedete jako součást týmu Nikon na Desperados Highjump!
(Informovat budeme samozřejmě i všechny ostatní účastníky našeho minikonkursu.)

Aktualizace 29. 7. 2015
Vybraní účastníci konkursu pro tým Nikon na Desperados Highjump 2015

Libor Krsek | web | facebook

Lucie Vysloužilová | web | facebook

Michal Kubala | web | facebook

Lukáš „Neasi“ Grossl | web | facebook

Branislav Poláček | web | facebook

Velký skok pro každého

Na Desperados Highjump samozřejmě ale zveme všechny čtenáře Nikonblogu. Kromě samotných dechberoucích skoků do vody se můžete těšit na velmi zajímavý doprovodný program. V Hřiměždicích mimo jiné uvidíte freestyle motokrosaře Libora Podmola a Martina Koreně, vznášet nad vodou se bude flyboardista Petr Twister Civín a samozřejmě nebude chybět ani Nikon.

Ve stánku Nikonu v relax zóně se pochopitelně bude fotit. V našem mobilním ateliéru se budete moci dostatečně vyblbnout – snímky vám poté pošleme mailem. Návštěvníci také budou moci vyhrát outdoorový Nikon Coolpix AW130 v Instagramové soutěži. Do soutěže se zapojíte jednoduše – stačí své instagramové posty označovat: @redbullcz, @nikon_cz_sk, #highjump. Nejlepší fotku vybere profesionální fotograf společně s členy Red Bull týmu. Hodnotí se především kreativita a originalita soutěžního příspěvku. 
Uzávěrka instagramové soutěže: 5. 8. 2015.

Takže neváhejte a zapište si do svého kalendáře:
Desperados Highjump, 31. 7. až 1. 8. 2015, Hřiměždice u Příbrami.

Desperados Highjump
Foto archiv www.HIGHJUMP.cz

Sdílej

8 komentáře

  1. mk: A že jsem si to myslel… :) Jinak fotografie samozřejmě pochází z oficiálního presskitu organizátora :)

  2. Dobrý den
    jak moc důležitý je EXIF? Mám pár fotek se zmíněným Petrem Civínem, které bych chtěl použít. Bohužel jsou bez EXIFu (netuším proč). A RAWy nemohu nejít. :(

  3. Pokud bude z deseti fotografií, které má každý zájemce poslat, opravdu pár bez EXIFu, stojí to za zkoušku :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *