Fotosoutěž JSEM | Nikon v přírodě podruhé! Tentokrát je ve hře telezoom AF-P DX NIKKOR 70–300 mm

Nepochybuji o tom, že ještě máte v živé paměti první kolo soutěže JSEM | Nikon v přírodě, které jsme vyhlásili v polovině tohoto roku. V červnu se „hrálo“ o makroobjektiv AF-S DX Micro Nikkor 40 mm f/2,8G, jehož šťastným majitelem se stal Stanislav Judas se svojí „žabí“ fotografií.

Nejlepší fotografie soutěže JSEM | Nikon v přírodě – červen 2017 | Foto Stanislav Judas
Nejlepší fotografie soutěže JSEM | Nikon v přírodě – červen 2017 | Foto Stanislav Judas

Ještě než počasí ovládne paní zima, máme pro vás druhé pokračování této fotografické soutěže, která bude opět probíhat přesně jeden měsíc, tentokrát od 11. 11. do 11. 12. 2017.

Pravidla jsou – až na jednu výjimku – stejná jako v první části soutěže. Pro účast v soutěži sdílejte veřejně na vašem instagramovém profilu (nyní už ne také/nebo na facebookovém účtu – to je ona výjimka) fotografii s přírodní tématikou. Do popisku přidejte tagy #NatureWithNikon a #JsemNikonVprirode (soutěžící z Česka) nebo #NatureWithNikon a #SomNikonVprirode (soutěžící ze Slovenska) a jste ve hře… o skvělý telezoom AF-P DX NIKKOR 70–300 mm f/4,5–6,3G ED VR (recenzi čtete zde na Nikonblogu). Máme pro vás rezervované dva kusy – jeden pro autora/autorku nejlepšího snímku z Česka, druhý pro vítěze ze Slovenska.

AF-P DX Nikkor 70–300 mm F4,5–6,3G ED VR
AF-P DX Nikkor 70–300 mm F4,5–6,3G ED VR
Pravidla soutěže JSEM | Nikon v přírodě – podzim 2017

1. Soutěž probíhá ve dnech 11. 11.–11 .12. 2017

2. Pro účast v soutěži sdílejte VEŘEJNĚ na vašem Instagramu fotografii s přírodní tématikou a do popisku přidejte tagy #NatureWithNikon a #JsemNikonVprirode (soutěžící z Česka) nebo #NatureWithNikon a #SomNikonVprirode (soutěžící ze Slovenska).

3. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zveřejněním svých soutěžních fotografií na profilech společnosti Nikon při zachování jména autora fotografie.

4. Těšíme se na originální fotografie, proto prosím sdílejte pouze snímky, které jste sami pořídili.

5. Zaručujete se, že všechny osoby případně zobrazené na fotografiích souhlasí s jejich zveřejněním.

6. Nejlepší snímky vybere porota společnosti Nikon do 20. 12. 2017.

7. Vítězné snímky budou zveřejněny na oficiálním Facebook/Instagram profilu společnosti a na Nikonblog.cz a Nikonblog.sk.

8. Autor nejlepšího snímku vyhrává objektiv AF-P DX NIKKOR 70–300 mm f/4,5–6,3G ED VR. Výhra bude výherci předána po domluvě prostřednictvím e-mailu: marketing@nikon.cz.


Podrobná pravidla soutěže najdete zde

Patronem soutěže JSEM | Nikon v přírodě – podzim 2017 pro Českou republiku je ambasador Nikonu, wildlife fotograf Petr Slavík (rozhovor s tímto autorem si můžete přečíst zde na Nikonblogu). Přijměte jeho videopozvánku do soutěže.


Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *