Z říše zvířat – 3. kolo soutěže Fotka měsíce Nikonblogu právě začíná!

Únorové kolo naší soutěže bylo sice na téma Makrofotografie (jméno výherce zveřejníme ve středu 6. 3. 2019), nicméně zvířátek – byť převážně z hmyzí říše – zde byla spousta. Ne, že bychom chtěli na jednotlivá témata navazovat, ale tentokrát se to náhodou podařilo. Název tématu na měsíc březen totiž zní: Z říše zvířat.

Boxer Dolce

Do příspěvku k březnovému kolu na facebookové stránce Nikonu – zde – tedy přidávejte svoje fotografie se zvířecí tématikou. A to je také jediná podmínka, kterou vám klademe. Jinak může jít o zvířata domácí či divoká, zavřená v zoologické zahradě, lesní oboře nebo se volně pohybující pustinou, zvířata nám důvěrně známá i cizokrajná, savci, ryby, plazi, ptáci a koneckonců… klidně i ti hmyzáci.

Spíše než na to, je-li zvíře na vaší fotografii co nejvíce exotické, se raději zaměřte na výtvarnou stránku fotografie, světlo, kompozici a zachycení výjimečného okamžiku. Nechceme po vás popisné fotografie do atlasu zvířat, ale fotografie s velkým F – jistě víte, jak to myslíme.

Svoje snímky jako obvykle nezapomeňte označit tagem – pro toto téma: #nikonblog032019. Autor nejlepší zvířecí fotografie získává kšiltovku Nikon a… postupuje do celoročního finále o poukaz na fototechniku značky Nikon v hodnotě 30 000 Kč. Těšíme se na vaše snímky!

Kšiltovka Nikon


Podrobné podmínky soutěže Fotka měsíce Nikonblogu najdete zde

Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *