Vánoční soutěž s Nikon školou právě spuštěna!

To, že na Nikonblogu zveřejňujeme fotografické soutěže, je jaksi přirozené. Jednou ale musela přijít výjimka, a její čas právě nadešel. Soutěž #vanocesnikonem není „o fotkách“, ale s fotografií – a samozřejmě také Nikonem – souvisí. Rozdíl je pouze v tom, že tentokrát se nebudou hodnotit vaše snímky, nýbrž správná odpověď na soutěžní otázku. Na co se vás ptáme?

Vánoční soutěž s Nikon školou právě spuštěna!

Nebudeme zbytečně dlouho chodit kolem horké kaše – soutěžní otázka zní:

Kolik se uskutečnilo kurzů v Nikon škole od jejího založení (v roce 2015) až doposud 30. 10. 2022?


Jako odpověď se počítá veřejný komentář pod hlavním příspěvkem soutěže na Facebooku nebo Instagramu a soutěžící je povinen sledovat profily na Facebooku a na Instagramu @nikon_cz_sk. Soutěžní odpovědi je nutné nahrávat s nastavením soukromí „Veřejný“.

Do soutěže budou zařazeny pouze komentáře zveřejněné v termínu konání soutěže – od 17. 11. 2022 do 30. 11. 2022 (do 23:59 h).

Co můžete vyhrát?

1. místo: Dárkový poukaz na nákup kurzu Nikon Škola v hodnotě 1 500 Kč a balíček dárkových předmětů Nikon (Zástěra na vaření, kuchyňské prkénko a další drobné předměty)

2. místo: Dárkový poukaz na nákup kurzu Nikon Škola v hodnotě 1 000 Kč a balíček dárkových předmětů Nikon (Zástěra na vaření, kuchyňské prkénko a další drobné předměty)

3. místo: Dárkový poukaz na nákup kurzu Nikon Škola v hodnotě 500 Kč a balíček dárkových předmětů Nikon (Zástěra na vaření, kuchyňské prkénko a další drobné předměty)

4.–10. místo: Balíček reklamních předmětů.

Podrobné podmínky soutěže #vanocesnikonem najdete zde

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *