Už jen týden na Zrození nové(ho)! První kolo Fotky měsíce čeká na vaše snímky

Věřím, že se mezi námi najdou tací, kteří ještě vzpomínají na Silvestrovské oslavy nového roku 2020, nicméně pohled do kalendáře jasně ukazuje, že za týden je konec ledna. Čas letí neúprosně, a s tím se stejně nevratně zužuje prostor pro účast v prvním kole naší soutěže Fotka měsíce Nikonblogu roku 2020. Ale týden představuje ještě docela dost času, takže… pokud jste ještě neposlali svoje fotografie, máte na to přesně sedm dní.

Zrození vítěze 1. kola

Veškeré podrobnosti čili podrobné zadání lednového kola najdete v tomto článku. Nyní jen krátké opáčko. Téma zní:


Zrození nové(ho)…


Jak přesně pochopili účastníci naší soutěže, kteří již svoje fotografie poslali, nemusí se nutně jednat o zrození něčeho živého. Může jít klidně o zrod výrobku, stavby, nebo třeba vysloveně abstraktní pojetí ve smyslu zrození myšlenky.

Svoje fotografie označené tagem #nikonblog012020 tedy můžete ještě týden vkládat do příspěvku ve facebookové skupině Nikon – zde. Jako vždy budeme moc rádi, když k fotografii také připíšete krátký popisek, nebo jí alespoň dáte výstižný název.

A ještě jednou jako vždy, vás chceme navnadit několika náhodně vybranými fotografiemi účastníků, kteří se svými příspěvky do soutěže Fotka měsíce Nikoblogu nelenili. 

Těšíme se i na vaše snímky a také na zrození vítěze 1. kola!

Zrození nového spartana | Foto Radek Šikulaj
Zrození nového spartana | Foto Radek Šikulaj
Zrození nového virtuosa | Foto Mia Feres
Zrození nového virtuosa | Foto Mia Feres
Foto Honza Musil
Foto Honza Musil
Foto Sue Konvalinková
Foto Sue Konvalinková

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *