Soutěž Get to the pit zná svého vítěze! Kdo z vás bude fotit na Colours of Ostrava?

Zatímco většina soutěží má kromě svého vítěze obvykle ještě i několik dalších míst, letošní klání Get to the pit bylo výjimkou – dle pravidel mohl VIP fotoakreditaci na letošní ročník Colours of Ostrava vyhrát jen jeden jediný fotograf ze všech účastníků. Soudě podle čtenosti článku, který soutěž vyhlašoval, byl ale váš zájem i přes tyto tvrdé podmínky obrovský.

Se svojí kůží na trh se nakonec rozhodlo jít celkem 102 fotografů a fotografek. Přihlásilo se velmi mnoho výborných autorů se skvělými fotografiemi, takže rozhodování o tom nejlepším nebylo vůbec jednoduché. Nicméně vítězem – tedy vlastně vítězkou – se stává… Ivana Kováčová z Bratislavy. Srdečně gratulujeme!

Get to the pit
Epica – 7. 6. 2016, Majestic Music Club Bratislava | Foto Ivana Kováčová

Ivana Kováčová se fotografování koncertů věnuje šest let a sama k tomu říká:

„Hudba a fotografia boli vždy mojou veľkou vášňou, takže sa nieto čo čudovať a fotopit je jedno z mojich najobľúbenejších miest v celom vesmíre. Či už sa jedna o krpatý klubový koncert, kde pit vlastne častokrát ani nie je, alebo o festival typu Nova Rock, Masters of Rock, či mnohé ďalšie.“

Ivaně držíme palce, ať se jí stejně dobře, jako u předchozích koncertů, které fotila, daří také v polovině července na Colours of Ostrava – a těšíme se na její fotografie!

Get to the pit
Sabaton – 11. 7. 2014, festival Masters of Rock Vizovice | Foto Ivana Kováčová
Get to the pit
Saxon – 20. 7. 2015, festival Metaldays, Slovinsko | Foto Ivana Kováčová
Get to the pit
Apocalyptica – 12. 10. 2015, Gasometer, Vídeň | Foto Ivana Kováčová
Get to the pit
Sólstafir – 21. 5. 2016, Arena Open Air, Vídeň | Foto Ivana Kováčová

Sdílej

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *