Soutěž Get to the pit – buďte VIP fotograf(ka) na Colours of Ostrava

Ostrava je region razovity, jak zpívá známý místní bard, a na hudební festival Colours of Ostrava tahle replika sedí… však víte jak. Muzika všech žánrů, ale také výstavy, divadelní představení nebo workshopy v industriálním prostředí bývalého areálu hutí v ostravských Dolních Vítkovicích – to je nesmírně fotogenická záležitost. Jste naladěni na stejnou notu? Fotit z hlediště je nuda, zúčastněte se naší soutěže a nejlepší z vás bude fotit Colours of Ostrava s kartou VIP FOTO na krku!

Soutěž Get to the pit – buďte VIP fotograf(ka) na Colours of Ostrava
Zdroj foto Colours of Ostrava
Soutěž Get to the pit

Jen jeden z vás bude tím, kdo získá fotografickou akreditaci na Colours of Ostrava. Co to znamená?


– Místo v pitu (ohraničený prostor před pódiem) určené pro fotografování kapel
– Kartu „VIP FOTO“ se všemi právy (ale i povinnostmi)

– VIP vstup na festival

– Zkušeného fotografa Colours of Ostrava Ivana Prokopa „k ruce“
– Publikování vašich fotografií, pořízených na festivalu na kanálech Colours of Ostrava a Nikon
– Možnost navázání dlouhodobé spolupráce se společností Nikon
– Možnost zapůjčení fototechniky Nikon

A co za to chceme? Maličkost… ukažte nám svoje koncertní fotografie.

Podmínky soutěže Get to the pit:

– Pošlete 5 fotografií s tématem koncertní fotografie na e-mail magdalena.stankova@nikon.com

– Velikost snímků 2 000–3 000 px (delší strana), maximální datová velikost 2,5 MB/1 fotografie


– Fotografie musí obsahovat hlavičku EXIF


– Soutěžící musí být autorem snímků


– V e-mailu uveďte svoje jméno, příjmení, telefon, používanou techniku, plus informace o tom, kdy a kde byly fotografie pořízeny. Pochlubte se také odkazy na váš web či facebookový nebo instagramový profil.Soutěž trvá od 20. 5. 2016 do 12. 6. 2016, jméno výherce oznámíme 17. 6. 2016.

Soutěž Get to the pit – buďte VIP fotograf(ka) na Colours of Ostrava
Zdroj foto Colours of Ostrava

Sdílej

7 komentáře

 1. Zdravím, pokusil jsem se odeslat soutěžní entry, ale email mi byl vrácen mailer deamonem. Rád bych se tedy zeptal zda je chyba někde na mé straně?

  Díky, S

 2. Staník: I takhle se to dá říct. Ale minimálně to znamená, že se dostaneš zadarmo na festival (cena normální vstupenky 2490 Kč, VIP 4900 Kč) včetně míst, kam běžný návštěvník nesmí, a hlavně můžeš donekonečna trénovat focení. Normálně Tě totiž na tento festival (a samozřejmě na ostatní podobné akce, koncerty atd.) s fotoaparátem nepustí – maximálně s obyčejným kompaktem, ale to taky ne vždy. Víš, jak se vždycky vztekám, když čtu v podmínkách „zákaz fotoaparátů“? A vlastně ani moc nechápu proč, když tam potom stejně všichni fotí (natáčí) mobilními telefony. Několikrát jsem přemýšlel, jestli je to výmysl těch kapel, ale spíš bych to tipoval na rozhodnutí pořadatelů.
  Fotím pro sebe, protože mě to baví, fotky nikam neprodávám, ale potěší mě, když na některé akce můžu i s fotoaparátem. Když vynechám koncerty téměř neznámých nebo začínajících kapel někde v klubech, tak z mnou navštívených akcí není s focením problém jenom na Slavnostech pivovaru Ostravar, Svatováclavských slavnostech a na Country fontáně (vše v Ostravě). Ale na jakémkoliv koncertě známější skupiny nebo festivalu Tě s foťákem pošlou … víš kam.
  Já bych to tedy bral jako příležitost vyzkoušet si focení koncertů na velké akci (navíc s VIP vstupem zdarma). A pokud Ti bude ještě někdo zkušený k disposici, tím lépe. Je to samozřejmě určené pro lidi, které focení baví a kteří do toho chtějí jít … a ti asi v tomto případě nebudou uvažovat způsobem „budu pracovat zadarmo“ .

  P. S. pro organizátory soutěže: Je to určeno pouze pro „nikonisty“, nebo se může přihlásit i majitel jiné značky fototechniky?

 3. Petr: Soutěž je pro každého, ať fotíte Nikonem či třeba dírkovou komorou :-) Přeji dobré oko, světlo nevyjímaje…

 4. Proč neexistuje pro fotoamatery a nadšeně fotografy si přikoupit ke vstupem se i vstup a foťákem. Jako třeba na hradech, apod. ….klidně bych peníze obětoval. A to nikde nepublikuji…. tím píšu u svůj nazor na, promiň, ale podle mě na debilni dotaz, jestli “ bez nároku na honorar“….byl bys rad, pokud amatersky fotis rad jen za vstup do pitu. Natoz do VIP zony. O moznosti nechat si poradit nekym zkusenym vubec nemluvim. Sen kazdeho foťáka- a zadarmo. Podívej se na ceny kurzů pro amatéry blboune! Zkus přehodnotit přístup k focení!
  Filip Bahner

 5. Tak tuto soutěž ale nechápu. Fotky, s kterými by se někdo rád pochlubil, aby měl šanci vyhrát bez zrcadlovky? S tou váš ale jako běžného smrtelníky nepustí. Natož s mým fotobatohem. Velký telac, široký v, minimálně monopod, karty, baterky, ….. no nerozumím tomu. Sice nějaká fota mám i z koncertů….no škoda že vidim soutěž az dnes…hodně zážitků výherci… filip bahner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *