Pot a slzy, vítězství i prohry. Červnové kolo Fotky měsíce Nikonblogu právě spuštěno!

Květnové kolo naší soutěže Fotka měsíce Nikonblogu probíhalo v poklidném duchu. Alespoň je tak znát z vašich fotografií, které jsou už nyní dostupné pohromadě v samostatném albu na Facebooku (najdete je zde). Na vyhodnocení nejlepšího autora si budete muset počkat do této středy, nicméně už nyní musíme vyhlásit téma 6. kola.

Od červnových fotografií si slibujeme o něco více adrenalinu. O něco více pohybu, emocí, výkonů, potu a slz, vítězství i porážek. Jaké, že je téma 6. kola naší soutěže?

Branky Body Fotky

Sportovní fotografie

Nejrůznějších sportů jsou jistě stovky, možná i tisíce druhů. A stejně tak tisíce fotografů láká všechny ty úctyhodné výkony, kterých je člověk schopen, zaznamenat třeba jen jednou jedinou fotografií. Sport není lehký žánr. Objekty vašeho zájmu zpravidla nepózují ve strnulé pozici, ale neustále někam spěchají, pořád chtějí cosi dokázat. Výjimečný sportovní okamžik se také nedá opakovat, takže buď „to dáte“ napoprvé nebo už nikdy. Focení sportu je podobný adrenalin jako samotný sport. Tedy pokud se nejedná zrovna o šachovou partii :-)

Pot a slzy, vítězství i prohry. Červnové kolo Fotky měsíce Nikonblogu právě spuštěno!

Svoje fotografie sportovních výkonů vkládejte jako obvykle do příspěvku ve facebookové skupině Nikon – zde. Nezapomeňte je označit tagem #nikonblog062019, a budeme rádi, když k vašim snímkům připíšete i krátký příběh vzniku fotografie, popíšete sportovní výkon nebo jen uvedete název sportovní akce.

Na vítěze dílčího červnového kola čeká žlutý vodotěsný outdoorový batoh s logem Nikonu. Jeho nový majitel pak postupuje do celoročního hodnocení, v němž se hraje o fototechniku značky Nikon v hodnotě 30 000 Kč.

Těšíme se na vaše sportovní fotky!


Podrobné podmínky soutěže Fotka měsíce Nikonblogu najdete zde

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *