Posledních sedm dní pro detaily přírody ve Fotce Nikonblogu

Konec června bývá doba, kdy mnozí z nás sepisují více či méně dlouhé seznamy, co si sebou vzít na letní dovolenou. A kromě toho také soupis všeho, co se nesmí zapomenout udělat, než se zaklapnou dveře vašeho bytu či domu před odjezdem za humna nebo do dalekých krajů. Věřím že vaše seznamy jsou velmi precizní, ale přece jenom se zeptám, nezapomněli jste na něco? Ano, poslat svoje fotografie do 3. kola Fotky Nikonblogu!

Týden a konec!

Karty jsou rozdané už od května – soutěží se na téma Nejmenší detaily přírody, což nutně nemusí být jen makro, jak se kromě jiného dozvíte v podrobném zadání 3. kola Fotky Nikonblogu. Stejně tak nemusíte v předdovolenkovém shonu letět do lesa, na louku či na zahradu nafotit „čerstvé“ snímky, klidně sáhněte do svého archivu, a neomezujte se ani na aktuální roční období. Takové zimní detaily přírody mohou být stejně působivé jako sluncem zalité letní fotografie. Ale pospěšte si, zbývá už jen týden!

Jako vždy, abychom vás dostatečně navnadili, zveřejňujeme několik snímků od fotografů, kteří už své fotografie do 3. kola soutěže Fotka Nikonblogu poslali. A nezapomeňte – autoři tří nejlepších Nejmenších detailů přírody získávají bambusový bluetooth reproduktor Nikon, aby zároveň automaticky postoupili do celoročního finále, v němž se „hraje“ o Nikon Z fc s objektivem Nikkor Z 28 mm f/2,8 SE.

Těšíme se na vaše přírodní detaily!

Žluťásek čičorečkový | Foto Zbyněk Nantl
Žluťásek čičorečkový | Foto Zbyněk Nantl
Mravenec a pivoňka | Foto Barbora Blahová
Mravenec a pivoňka | Foto Barbora Blahová
Požírač slimáků | Foto Kamil Kubiena
Požírač slimáků | Foto Kamil Kubiena
Foto Vláďa Kočička
Foto Vláďa Kočička
Foto Tomáš Trojan
Foto Tomáš Trojan

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *