Poslední 3 dny do konce srpnového kola Fotky měsíce. Už jste poslali svoje nalezené zátiší?

Zatímco rodiče dětí školou povinných netrpělivě očekávají příchod měsíce září, my se těšíme na vaše fotografie srpnového kola soutěže Fotka měsíce Nikonblogu. Ale zatímco dětičky si ještě užijí volnou neděli prvního září, 8. kolo Fotky měsíce končí už o sobotní půlnoci. Pokud jste tedy ještě svoje fotografie do soutěže neposlali, máte na to už jen tři dny. To se ale stihne v pohodě :-)

Pro ty, kteří to ještě neví – téma srpnového kola zní:

Najdi a vyfoť!

Nalezené zátiší

Jestliže vám pojem „nalezené zátiší“ není příliš zřejmý, přečtěte si prosím tento článek o vyhlášení aktuálního soutěžního kola. Svoje fotografie nahrávejte jako komentáře do soutěžního příspěvku ve facebookové skupině Nikon, a nezapomeňte je označit tagem #nikonblog082019.

Autor(ka) nejlepší fotografie 8. kola soutěže Fotka měsíce Nikonblogu obdrží od společnosti Nikon praktickou termotašku, a postupuje do celoročního hodnocení o poukaz na fototechniku značky Nikon v hodnotě 30 000 Kč.

Inspirujte se u kolegů, kteří již svoje fotografie poslali, ale nezapomeňte zapojit hlavně vlastní tvůrčí přístup. Těšíme se na vaše snímky nalezených zátiší!

Jednou v sýrárně | Foto Vítězslav Jančák
Jednou v sýrárně | Foto Vítězslav Jančák
Městec Králové | Foto Petr Mach
Městec Králové | Foto Petr Mach
Foto Aleš Huber
Foto Aleš Huber
Foto Václav Kňap
Foto Václav Kňap

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *