JSEM Photokina 2016 – co uvidíte na stánku Nikonu

Společnost Nikon se opět chystá zaujmout ústřední postavení na největším světovém fotografickém veletrhu Photokina v Kolíně nad Rýnem. Návštěvníci si jako první vyslechnou vzrušující novinky a ve stánku v hale 2.2 výstaviště Koelnmesse si budou moci sami vyzkoušet nejnovější produkty. Publiku se rovněž představí nabitá sestava světových fotografů spolupracujících se společností Nikon, kteří odhalí své recepty na inspirativní fotografie.

Photokina 2016

Nedávno oznámený fotoaparát Nikon D3400 bude pro veřejnost poprvé k vidění u výstavního stánku společnosti Nikon. Seznamte se blíže s tuto digitální jednookou zrcadlovku pro začátečníky, která vám umožní snadno sdílet snímky odkudkoli, a podívejte se, jak hravě pořizovat kvalitní snímky.

Návštěvníci výstavního stánku společnosti Nikon si také mohou vyzkoušet nejnovější profesionální digitální jednooké zrcadlovky včetně vlajkového modelu Nikon D5 formátu FX a jeho mladšího sourozence Nikon D500. Ponořte se do 360° fotografie s fotoaparátem Nikon KeyMission 360. Tento produkt uvedený na veletrhu CES 2016 uvidíte v našem stánku. Návštěvníci se dále budou moci seznámit s širokou škálou objektivů NIKKOR a kompaktních fotoaparátů COOLPIX.

Ušetřete za vstupenky na Photokinu

Vstupné na největší fotografický veletrh bohužel od předloňska poněkud podražilo, ale naštěstí zůstala možnost zvýhodněného předprodeje, kdy můžete za jednodenní vstupné (při návštěvě od úterý do pátku) ušetřit 20 eur, za dvojdenní 30 eur, a pokud chcete na Photokině strávit celou dobu od úterý do soboty, můžete ušetřit dokonce 50 eur.

Pokud si tedy vstupenky koupíte online na této adrese, zaplatíte v prvním případě 33 eura, v druhém 53 eur a ve třetím 84 eura.

O své zkušenosti s fotografováním pomocí nejnovějšího vybavení Nikon se u výstavního stánku podělí známí fotografové. Fotografka magazínu National Geographic Ami Vitale zprostředkuje přítomným divákům detailní snímky afrických nosorožců a čínských pand, zatímco evropský ambasador značky Nikon Joel Marklund návštěvníkům umožní proniknout do zákulisí nejvýznamnějších světových sportovních událostí včetně Olympijských her v Riu 2016 a finále Ligy mistrů. Vychutnejte si adrenalin spojený s motokrosem a free runningem spolu s Marcelem Lämmerhirtem a rozšiřte své znalosti s dalšími fotografy, kteří se rozhodli umožnit vám nahlédnout do svých fascinujících světů.

Photokina
Foto ze stánku Nikonu na minulé Photokině 2014

Takami Tsuchida, prezident evropské pobočky Nikon, uvedl: „Velice nás těší, že můžeme podporovat fotografy po celém světě při tvorbě zajímavých fotografií. Je pro nás velmi inspirující pozorovat, jak naše technologie umožňují vznik takto pozoruhodných děl. Jelikož dnes vzniká více obsahu než kdy dřív, považujeme za svou povinnost zajistit, aby produkty vystavené na veletrhu Photokina 2016 přispěly k větší kreativitě, inovacím a dosahované kvalitě.“

Veletrh Photokina je veřejnosti otevřen 20. až 25. září 2016 v době od 10.00 do 18.00 h. Kompletní rozpis vystupujících a aktivit bude dostupný na webu www.europe-nikon.com. Nejnovější aktuality a názory naleznete na našem Twitteru @NikonEurope. Připojte se ke konverzaci na Twitteru #photokina.


Sdílej

4 komentáře

  1. Asi uvedou nějaké FF bezzrcadlo – to říká šuškanda / Canon také/.
   Ale skutečný technologický skok bude, až do něj dají OPF CMOS snímač.
   Nejdříve ale tak v roce 2020.

 1. Dobrý den, píšeme Vám v zastoupení firmy Saal Digital. Zabýváme se výrobou profesionálních produktů, zejména pro fotografy. Chtěli jsme se zeptat, zda budete mít také české zastoupení na veletrhu Photokina? Mohli byste mi poskytnout e-mailový kontakt na osobu ve Vaší společnosti, která je zodpovědná za marketingové činnosti? Předem Vám děkujeme za odpověď.

  Se srdečnými pozdravy,
  Jana Šťastná

 2. Jana Šťastná: Na výstavě Photokina se pravděpodobně nepotkáme, ale pošlete nám mail na adresu marketing@nikon.cz s návrhem spolupráce. Ozveme se Vám zpět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *