Nikon kalendář 2019 k semifinálové fotografii zdarma

Nikon kalendář 2019 je už nějaký čas na světě. To ostatně víte z našeho článku zde na Nikonblogu. Na světě je padesátka semifinálových fotografií, tucet finálních snímků a jeden absolutní vítěz. Možná také víte, že fyzický čili tištěný Nikon kalendář se vydává v limitovaném nákladu 111 ks, a je… neprodejný. Získávají jej samozřejmě autoři otištěných snímků, ale také donátoři, kteří se podílejí na charitativní stránce soutěže Nikon kalendář. Pro letošní rok jde výtěžek z darů a dražby fotografií na vernisáži na podporu projektu 1000 statečných, který je součástí nadace Národ dětem.

Nikon kalendář 2019
Nikon kalendář 2019

Každým rokem, a letos pak obzvlášť, se však setkáváme s dotazy, kde je možné kalendář získat. Doposud byla odpověď jednoznačná, a vy asi tušíte jaká :-) Nicméně letos se společnost Nikon rozhodla věnovat 15 výtisků Nikon kalendáře 2019 nad rámec dřívějších pravidel. Ale i tak pro to musíte něco udělat – zakoupit jednu z padesátky semifinálových fotografií. Prvních patnáct z vás získá navíc také Nikon kalendář 2019.

Všechny vytištěné semifinálové fotografie mají rozměr 600 × 500 mm, cena jednoho printu je 2 500 Kč. Fotografii nebo více snímků zakoupíte na webu Nikon kalendáře – zde. Nelekněte se toho, že některé fotografie jsou již prodané. Jedná se o snímky, které byly vydražené v rámci vernisáže Nikon kalendáře. Ale spěchat byste i tak měli – opakujeme, že kalendář dostane k fotografii jen prvních patnáct zájemců.

A mimochodem, napadlo vás někdy, že autorská fotografie může být – a také je – výborným dárkem? Takže pokud si nevíte rady s prezentem pro své blízké či přátele, chopte se příležitosti a vybírejte vhodný snímek. Nikon kalendář 2019 pak bude příjemným exkluzivním bonusem navíc!

Nikon kalendář 2019
Nikon kalendář 2019

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *