Nikon kalendář 2019 k semifinálové fotografii zdarma

Nikon kalendář 2019 je už nějaký čas na světě. To ostatně víte z našeho článku zde na Nikonblogu. Na světě je padesátka semifinálových fotografií, tucet finálních snímků a jeden absolutní vítěz. Možná také víte, že fyzický čili tištěný Nikon kalendář se vydává v limitovaném nákladu 111 ks, a je… neprodejný. Získávají jej samozřejmě autoři otištěných snímků, ale také donátoři, kteří se podílejí na charitativní stránce soutěže Nikon kalendář. Pro letošní rok jde výtěžek z darů a dražby fotografií na vernisáži na podporu projektu 1000 statečných, který je součástí nadace Národ dětem.

Nikon kalendář 2019
Nikon kalendář 2019

Každým rokem, a letos pak obzvlášť, se však setkáváme s dotazy, kde je možné kalendář získat. Doposud byla odpověď jednoznačná, a vy asi tušíte jaká :-) Nicméně letos se společnost Nikon rozhodla věnovat 15 výtisků Nikon kalendáře 2019 nad rámec dřívějších pravidel. Ale i tak pro to musíte něco udělat – zakoupit jednu z padesátky semifinálových fotografií. Prvních patnáct z vás získá navíc také Nikon kalendář 2019.

Všechny vytištěné semifinálové fotografie mají rozměr 600 × 500 mm, cena jednoho printu je 2 500 Kč. Fotografii nebo více snímků zakoupíte na webu Nikon kalendáře – zde. Nelekněte se toho, že některé fotografie jsou již prodané. Jedná se o snímky, které byly vydražené v rámci vernisáže Nikon kalendáře. Ale spěchat byste i tak měli – opakujeme, že kalendář dostane k fotografii jen prvních patnáct zájemců.

A mimochodem, napadlo vás někdy, že autorská fotografie může být – a také je – výborným dárkem? Takže pokud si nevíte rady s prezentem pro své blízké či přátele, chopte se příležitosti a vybírejte vhodný snímek. Nikon kalendář 2019 pak bude příjemným exkluzivním bonusem navíc!

Nikon kalendář 2019
Nikon kalendář 2019

Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Stáváme se Nikon Europe BV

Dovolujeme si Vás informovat, že došlo ke změně struktury našeho právního subjektu. Tyto změny žádným způsobem neovlivní služby, které v současnosti nabízíme.

Další informace

Den s Nikonem
Nikon škola
Nikon servis CZ
Nikon servis SK