Máte rádi seriály? Fotka měsíce Nikonblogu čeká na ten váš. Ale už jen do čtvrtka!

Duben končí ve čtvrtek (a chce se mi rádoby vtipně dodat, že v pátek je státní svátek, takže budeme mít volno), a s ním i 4. kolo naší soutěže Fotka měsíce Nikonblogu. Poprvé nesoutěžíte s pouhou jednou fotografií nýbrž se sérií tří až pěti snímků. Protože téma zní…


Příběh


Máte tedy už jen necelé čtyři dny na to, abyste vyrazili fotit libovolný příběh. Ano, jde to i s rouškou. Nebo jste při dělání pořádku ve svém archivu narazili na pěknou sérii fotografií, opět na libovolné téma? Není problém, archivní fotografie lze do soutěže poslat stejně tak, jako ty „čerstvé“.

Pro vaši inspiraci vybíráme jeden příběh z těch, které už někteří účastníci do soutěže poslali. Jeho autor Pavel Chorobík nafotil výborný příběh – reportáž o pěti fotografiích z cvičného zásahu požáru vlaku v tunelu. Jaký příběh přinesete do soutěže Fotka měsíce Nikonblogu vy?

Previous
Next


Na vědomost se dává… 

Podrobné zadání tématu Příběh 4. kola soutěže Fotka měsíce Nikonblogu najdete v tomto článku, nicméně – protože mnozí z vás, bohužel k vlastní smůle, nečtou zadání – zopakuji ještě jednou a naposledy technické podrobnosti:

Abychom mohli vaše fotografie přesně přiřadit k sobě, označujte je, prosím, tentokrát povinně názvem a pořadovým číslem snímků v sérii. Znamená to tedy, že jednotlivé fotografie série máte posílat samostatně (nikoliv smontované do jednoho snímku tak, jako jsme to udělali my na příkladech ve výše zmíněném článku/zadání 4. kola). Každou jednotlivou fotografii pak nezapomeňte zároveň otagovat – tag pro dubnové kolo je #nikonblog042020. Svoje příběhy v minimálně třech a maximálně pěti fotografiích nahrávejte jako obvykle do příslušného příspěvku na facebookové stránce Nikonu

Těšíme se na vaše příběhy v sériích fotografií!


 

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *