Letos naposled. Prosincové kolo Fotky měsíce Nikonblogu právě spuštěno. Vsaďte na nejlepší!

Už jsem na Nikonblogu několikrát napsal, že fotografie – tedy přesněji její hodnota nebo význam či estetické kvality – to všechno jsou velmi subjektivní parametry. Fotografie je neměřitelná, nedá se zvážit, jednoduše exaktně porovnat. Přesto ale existuje nespočet fotografických soutěží – ostatně právě se „na půdě“ jedné z nich nacházíte. Člověk je tvor soutěživý, chce vyhrávat nad jinými, být nejlepší.

V prosincovém kole naší soutěže Fotka měsíce Nikonblogu budete mít v podstatě lehký úkol – být nejlepšími sami před sebou. Mno…, když tak nad tím přemýšlím, tak to úplně snadné není. Ale vy to zvládnete. Stačí totiž, abyste vybrali svoji nejlepší fotografii roku 2019 – a tu poslali do 12. kola naší soutěže. Téma tedy zní:


Nej 2019 | Moje foto roku


Je tedy lhostejné, do jakého žánru bude váš snímek (nebo série fotografií) patřit. Stejně tak může být barevný nebo černobílý, obdélníkový či čtvercový, autentický i aranžovaný. Zkrátka kreativitě se meze nekladou. Jen… musíte být přesvědčeni, že jde o nejlepší fotografii, jakou se vám letos podařilo vytvořit.

Marian Kuric | High Hopes II – vítězná fotografie loňského ročníku Fotky měsíce Nikonblogu
Marian Kuric | High Hopes II – vítězná fotografie loňského ročníku Fotky měsíce Nikonblogu

Jsme v posledním kole soutěže Fotka měsíce Nikonblogu roku 2019. Naše soutěž je milosrdná v tom, že po celkovém vítězství se může natáhnout každý, kdo se zúčastní pouhého jednoho kola. I když alespoň jedno kolo zároveň musí vyhrát :-) Máte tedy už jen poslední měsíc na to, abyste byli zařazeni do finálního souboje o poukaz na fototechniku Nikon v hodnotě 30 000 Kč. Stačí vybrat svůj nejlepší snímek roku 2019, opatřit ho tagem #nikonblog122019 a nahrát nejpozději do letošní silvestrovské půlnoci do příspěvku na facebookové skupině Nikon.

Autor nejlepšího snímku z vašich nejlepších fotografií roku 2019 vyhrává sadu dvou skleniček Nikon z vakuového skla, a jak už jsme zmínili – zároveň se stává členem elitní dvanáctky, která bude v lednu před naší porotou bojovat o celkové vítězství. Tak do toho!

Sada skleniček Nikon

A jak dopadlo listopadové klání se zajímavým tématem Autoportrét? Vydržte, výsledky zveřejníme ve středu 4. prosince 2019.


Podrobné podmínky soutěže Fotka měsíce Nikonblogu najdete zde


 

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *