Letos naposled. Prosincové kolo Fotky měsíce Nikonblogu právě spuštěno. Vsaďte na nejlepší!

Už jsem na Nikonblogu několikrát napsal, že fotografie – tedy přesněji její hodnota nebo význam či estetické kvality – to všechno jsou velmi subjektivní parametry. Fotografie je neměřitelná, nedá se zvážit, jednoduše exaktně porovnat. Přesto ale existuje nespočet fotografických soutěží – ostatně právě se „na půdě“ jedné z nich nacházíte. Člověk je tvor soutěživý, chce vyhrávat nad jinými, být nejlepší.

V prosincovém kole naší soutěže Fotka měsíce Nikonblogu budete mít v podstatě lehký úkol – být nejlepšími sami před sebou. Mno…, když tak nad tím přemýšlím, tak to úplně snadné není. Ale vy to zvládnete. Stačí totiž, abyste vybrali svoji nejlepší fotografii roku 2019 – a tu poslali do 12. kola naší soutěže. Téma tedy zní:


Nej 2019 | Moje foto roku


Je tedy lhostejné, do jakého žánru bude váš snímek (nebo série fotografií) patřit. Stejně tak může být barevný nebo černobílý, obdélníkový či čtvercový, autentický i aranžovaný. Zkrátka kreativitě se meze nekladou. Jen… musíte být přesvědčeni, že jde o nejlepší fotografii, jakou se vám letos podařilo vytvořit.

Marian Kuric | High Hopes II – vítězná fotografie loňského ročníku Fotky měsíce Nikonblogu
Marian Kuric | High Hopes II – vítězná fotografie loňského ročníku Fotky měsíce Nikonblogu

Jsme v posledním kole soutěže Fotka měsíce Nikonblogu roku 2019. Naše soutěž je milosrdná v tom, že po celkovém vítězství se může natáhnout každý, kdo se zúčastní pouhého jednoho kola. I když alespoň jedno kolo zároveň musí vyhrát :-) Máte tedy už jen poslední měsíc na to, abyste byli zařazeni do finálního souboje o poukaz na fototechniku Nikon v hodnotě 30 000 Kč. Stačí vybrat svůj nejlepší snímek roku 2019, opatřit ho tagem #nikonblog122019 a nahrát nejpozději do letošní silvestrovské půlnoci do příspěvku na facebookové skupině Nikon.

Autor nejlepšího snímku z vašich nejlepších fotografií roku 2019 vyhrává sadu dvou skleniček Nikon z vakuového skla, a jak už jsme zmínili – zároveň se stává členem elitní dvanáctky, která bude v lednu před naší porotou bojovat o celkové vítězství. Tak do toho!

Sada skleniček Nikon

A jak dopadlo listopadové klání se zajímavým tématem Autoportrét? Vydržte, výsledky zveřejníme ve středu 4. prosince 2019.


Podrobné podmínky soutěže Fotka měsíce Nikonblogu najdete zde


 

Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *