Léto s Nikonem – soutěž o Nikon Z 30 Vlogger kit

Natáčíte videa? Zveřejňujete je na Instagramu? Nebo „jen“ fotíte? A nechtěli byste vyhrát zbrusu nový Nikon Z 30 Vlogger kit, aparát pro vlogování doslova stvořený? Není nic jednoduššího, než se zúčastnit soutěže Léto s Nikonem – #letosnikonem. Máte dva měsíce na to, abyste vypilovali epické letní video nebo dechberoucí fotografii, jíž oslníte porotu. Tak do toho, čas běží :-) 

Nikon Z 30 Vlogger kit
Nikon Z 30 Vlogger kit

Pošli video a vyhraj

Zadání soutěže je velmi jednoduché: Nahrajte na svůj instagramový profil krátké video – do maximální délky 30 s – nebo fotografii s letní tématikou. Označte je hashtagem #letosnikonem a zároveň označte a sledujte profil @nikon_cz_sk. Pozor, soutěžní příspěvky je nutné na Instagram nahrávat s nastavením soukromí „Veřejný“.

Soutěž už běží, termín konání je od 1. 8. 2022 do 30. 9. 2022. Vyhlášení vítězů se uskuteční nejpozději do 15. 11. 2022.

Autor nejlepšího videa (nebo fotografie), kterého určí odborná porota, složená ze zástupců společnosti Nikon, vyhrává Nikon Z 30 Vlogger kit. Další čtyři příspěvky v pořadí získají od Nikonu balíček, obsahující reklamní předměty a slevový kupón ve výši 15 % na nákup fototechniky.

Nikon Z 30 Vlogger Kit

Podrobné podmínky soutěže #letosnikonem najdete zde

Sdílej

2 komentáře

    1. Dobrý den, uzávěrka soutěže byla posunutá, vydržte prosím a sledujte Instagram Nikonu :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *