L. A. People – dokument Martina Přívratského a Dana Vojtěcha

Jméno Dan Vojtěch nemůže být čtenářům Nikonblogu neznámé, ostatně také o Martinu Přívratském jsme už zde psali. Dan se tentokrát postavil za kameru, přesněji tedy Nikon D800E, aby pod režií Martina Přívratského společně natočili při svém letošním pobytu ve Spojených státech dokumentární film L. A. People. Nyní budu opisovat od tvůrců:

„Dokument na pomezí portrétu a filmové básně. Los Angeles je město, které ovlivňuje svět v mnoha oblastech a žánrech. Každý den přichází do L. A. tisíce nových lidí odhodlaných prorazit a stát se úspěšnými, na druhou stranu každý den tisíce zklamaných lidí město opouští. Film propojuje rozhovory, dokumentární a časosběrné záběry a spolu s originální hudbou vytváří atmosféru, která působí na každého, kdo do města Andělů přijede poprvé.

Ve filmu účinkují: Udo Kier, Lorenzo Semple Jr., Coleman Hough, Josh Rodriguez, Erla Dögg Ingjaldsdóttir, Tryggvi Thorsteinsson, Alfred Darlington-Daedalus, Marley Otto, Steven Gaydos a další.“

L. A. People

Jedinečnou možnost zhlédnout premiéru tohoto zhruba půlhodinového dokumentu budete mít už tento čtvrtek 17. října v 19 hodin v pražském Divadle Dobeška. Vstupné je dobrovolné, takže přijďte všichni, jste zváni!

L. A. People

Produkce: TWBB Film
Žánr: Dokumentární
Stopáž: 26 min
Jazyk: Anglicky

Režie: Martin Přívratský
Kamera: Dan Vojtěch
Střih: Leonard Woods
Zvuk: Lukáš Tvrdoň, Jiří Štolfa
Grafika: Ondřej Eliášek
Hudba: Martin Přívratský, Emil Kopta
Komentář: Tomáš Hanák

L. A. People

Fotografie Dana Vojtěcha z natáčení dokumentu L. A. People

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *