Konec legrace. Uzávěrka Fotky měsíce Nikonblogu s tématem humor se blíží!

Z letáků supermarketů na nás už nějaký čas vyskakují zaručeně nejlepší, nejlevnější a nejvýhodnější nabídky školních pomůcek všeho druhu, což znamená, že léto vrcholí, konec prázdnin se blíží. A s ním také uzávěrka srpnového kola naší soutěže Fotka měsíce Nikonblogu na téma Humor ve fotografii.

Jsem na beton přesvědčený, že jste na svých prázdninových toulkách pořídili nejednu vtipnou fotografii. Jen jste ji jaksi zatím nestihli poslat do naší soutěže. Nevadí, máte na to ještě týden, posledního srpna je až příští pondělí. Pokud jste ještě nečetli podrobné zadání srpnového kola, najdete je zde. 

Autor nejlepšího humorného snímku získává monopod Nikon, a co je důležitější, automaticky tím postupuje do celoročního vyhodnocení o poukaz na fototechniku Nikon v hodnotě 30 000 Kč. Tak do toho! Facebook nikdy nezavírá, svoje vtipné fotky označené tagem #nikonblog082020 můžete poslat kdykoliv. Adresa? Zde.

A jako obvykle tento „nábor“ zakončíme malou ochutnávkou z prací těch, kteří si již pospíšili a svoje humorné snímky do srpnového kola soutěže Fotka měsíce Nikonblogu již poslali.

Patříme k sobě | Foto Mia Feres
Patříme k sobě | Foto Mia Feres
Syslí selfie | Foto Michal Kouřil
Syslí selfie | Foto Michal Kouřil
Útok zuřícího býka | Foto Květačka Květa
Útok zuřícího býka | Foto Květačka Květa

Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše oznámení o ochraně soukromí se změnilo

Zlepšujeme naši správu uživatelských údajů v rámci Evropy. Od této chvíle budou naše e-maily odesílány a údaje zákazníků ukládány a spravovány centrálně společností Nikon Europe BV v Nizozemsku. Tato změna nám umožní spravovat údaje zákazníků účinněji a bezpečněji.

Aktualizovanou verzi oznámení o ochraně soukromí si můžete přečíst zde.

Den s Nikonem
Nikon škola
Nikon servis CZ
Nikon servis SK