Končíme! Už jen dva dny do uzávěrky Fotky měsíce Nikonblogu

Nemějte obavy, naše soutěž Fotka měsíce Nikonblogu nekončí. Před sebou máte ještě tři měsíce, tedy tři kola, plus… dva dny toho stávajícího, zářijového. Je to tak, ve středu je tu říjen a s ním nové téma. Jaké, to vám prozradíme prvního, nicméně ještě máte šanci využít téma Momentka – čili zúčastnit se zářijového klání.

Podrobné zadání zářijového kola najdete v tomto článku, jen dodávám, že tentokrát se hraje o skládací odraznou desku Nikon, přičemž vítěz 9. kola postupuje – stejně jako autoři nejlepších fotografií z kol předcházejících i následujících – do celoročního finále o poukaz na fototechniku Nikon v hodnotě 30 000 Kč. Jednou jedinkrát stačí vyhrát, a jste ve finále. Tak do toho, uzávěrka zářijového kola nepočká!

Malá inspirace od účastníků Fotky měsíce Nikonblogu, kteří již svoje fotografie do 9. kola poslali, jako obvykle následuje… právě teď.

Foto Miloslav Kusbach
Foto Miloslav Kusbach
Foto Monika Sandrová
Foto Monika Sandrová
Do školky | Foto Jan Zmrzla Zmrzlík
Do školky | Foto Jan Zmrzla Zmrzlík
Obráceně | Foto Markéta Butalová
Obráceně | Foto Markéta Butalová

Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše oznámení o ochraně soukromí se změnilo

Zlepšujeme naši správu uživatelských údajů v rámci Evropy. Od této chvíle budou naše e-maily odesílány a údaje zákazníků ukládány a spravovány centrálně společností Nikon Europe BV v Nizozemsku. Tato změna nám umožní spravovat údaje zákazníků účinněji a bezpečněji.

Aktualizovanou verzi oznámení o ochraně soukromí si můžete přečíst zde.

Den s Nikonem
Nikon škola
Nikon servis CZ
Nikon servis SK