JSEM | Nikon v přírodě – podzimně zimní kolo má svého vítěze!

Prosinec je vskutku požehnaným měsícem – po vyhlášení Nikon kalendáře 2018 zde máme výsledky další soutěže pořádané a honorované společností Nikon – podzimně zimního kola JSEM | Nikon v přírodě. Na Instagramu, kde byla tato fotosoutěž pořádaná, se stejně jako při červnové premiéře sešla úctyhodná řada skvělých fotografií s „nature“ tématikou, takže porota měla opět těžkou práci. O to těžší, že musela vybrat jen jednu jedinou fotografii (přesněji tedy dva snímky, viz konec článku), jejíž autor obdrží výborný telezoom AF-P DX NIKKOR 70–300 mm f/4,5–6,3G ED VR (recenzi čtete zde na Nikonblogu).

AF-P DX Nikkor 70–300 mm F4,5–6,3G ED VR
AF-P DX Nikkor 70–300 mm F4,5–6,3G ED VR

Nebudeme vás napínat, vítěze známe. Je jím Vít Lukáš, který nechal svoje soupeře za sebou díky vynikající makrofotografii s velkým výtvarným přesahem. Dle autorova popisku jde o mnohonožku čili – jak jsem se dočetl na Wikipedii – členovce z podkmene stonožkovců, kdy „jedinci s tělem v průřezu kruhovitým se stáčejí do spirály.“ A je to…

Vít Lukáš dle hashtagů u svojí vítězné fotografie snímek mnohonožky zachytil v Kolumbii, a fotil Nikonem D500. Autoru vítězné fotografie srdečně gratulujeme a přejeme spoustu dalších úžasných fotografií, pořízených také nyní nově i telezoomem AF-P DX NIKKOR 70–300 mm f/4,5–6,3G ED VR!

Slovenská liška

Fotosoutěž JSEM | Nikon v přírodě vlastně neměla jen jednoho vítěze. V souladu s vyhlášenými pravidly obdrželi objektiv AF-P DX NIKKOR 70–300 mm f/4,5–6,3G ED VR dva výherci – jeden z České a jeden ze Slovenské republiky. Kdo je vítězem „slovenské části“? Květoslav Slavka s fotografií zasněžené lišky. Vyhlášení výsledků si můžete přečíst zde na slovenském Nikonblogu. A my autoru nejlepší slovenské fotografie gratulujeme taktéž!


Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše oznámení o ochraně soukromí se změnilo

Zlepšujeme naši správu uživatelských údajů v rámci Evropy. Od této chvíle budou naše e-maily odesílány a údaje zákazníků ukládány a spravovány centrálně společností Nikon Europe BV v Nizozemsku. Tato změna nám umožní spravovat údaje zákazníků účinněji a bezpečněji.

Aktualizovanou verzi oznámení o ochraně soukromí si můžete přečíst zde.

Den s Nikonem
Nikon škola
Nikon servis CZ
Nikon servis SK