Jihočeské Dny s Nikonem… a se Svatebními workshopy navíc

Události, které zastihly celý svět se staženými kalhotami se sice ještě nestávají minulostí, nicméně opatření proti šíření epidemie se už pomalu rozvolňují, což má příznivý dopad i na nás, Nikoňáky. Kolegové kvůli omezeným možnostem pohybu spustili pravidelný živý stream, ale už také pomalu začínají jezdit po prodejnách fototechniky. Na první vlaštovky se mohou těšit příznivci Nikonu z Jižních Čech.

Jihočeské Dny s Nikonem… a se Svatebními workshopy navíc

Svatební workshop navrch

Přesně za týden, v úterý 16. června 2020, proběhne v prodejně FotoFast v Táboře první pokoronavirový Den s Nikonem, který se následně ve středu přesune do Českých Budějovic, opět do prodejny FotoFast. Aby toho ale nebylo málo, Dny s Nikonem budou okořeněné ještě malým odpoledním Svatebním workshopem.

Zatímco na obvyklou prezentaci fototechniky na prodejnách čili na Den s Nikonem v Táboře a Českých Budějovicích můžete přijít kdykoliv v daném čase (13.00–17.00 h), takříkajíc bez ohlášení, na Svatební workshop od 18.00 do 21.00 hodin (sraz v 17.30 h v prodejně) s lektory Václavem Mládkem a Filipem Bartákem, je vzhledem k omezenému počtu účastníků nutná registrace na e-mailech tabor@fotofast.cz a/nebo budejovice@fotofast.cz. Počítejte také s účastnickým poplatkem 500 Kč.

Co můžete čekat na Svatebním workshopu?
– volba vhodné fototechniky na svatby
– využití externích zábleskových světel
– správná expozice, zaostřování a ohnisko
– párové focení, focení nevěsty, focení detailu
– využití okolního prostředí a přirozeného světla
– prostor pro dotazy

Jihočeské Dny s Nikonem… a se Svatebními workshopy navíc


Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *