Česky živě i ze záznamu – nalaďte si YouTube kanál Nikon Czech Republic

Omezené možnosti osobních setkání v současné době sebou přinesly velký rozmach online komunikace. S virtuálním prostorem internetu se (mnohdy nedobrovolně :-) muselo seznámit spousta lidí, učitelé přešli na distanční výuku, a pozadu s online komunikací samozřejmě nezůstaly ani komerční subjekty, Nikon nevyjímaje. I když…, společnost Nikon, co se týče využití moderních technologií, není žádným nováčkem, naopak. Ale protože byly zavřené fotoprodejny, produkťáci a školitelé Nikonu nemohli jezdit mezi své příznivce, odložit některé kurzy musela také Nikon škola, takže byl posílen… YouTube kanál Nikonu.

YouTube Nikon Czech Republic
Mnozí z vás jistě zaznamenali první – více než hodinový – živý stream produktového specialisty Filipa Bartáka a „markeťáka“ Michala Cimla, který proběhl před 14 dny. Pokud jste ho nestihli, nevěšte hlavu, jeho záznam pro vás je a bude na Nikoňáckém kanálu YouTube samozřejmě ke zkouknutí stále.

Pro velký úspěch se chystá druhý živý stream. Ten bude zaměřený na nové Nikony Z a proběhne už brzy: zapište si do svých kalendářů – pondělí 11. 5. 2020 v 19 hodin. „Ladit a naladit se na něj“ můžete už nyní na této adrese, a počítat můžete samozřejmě i s tím, že zde bude nějaká část streamu věnovaná zodpovězení vašich dotazů, které budete moci v průběhu vysílání pokládat v chatu.

Kromě toho připravují specialisté Nikonu také produktová videa. Již nyní je ke zhlédnutí představení nové dvacítky pro Zetka – objektivu Nikkor Z 20 mm f/1,8 S od Filipa Bartáka.

Ve studiu a střižně Nikonu se připravují další videa. Těšit se můžete například na podrobné představení celé řady mirrorless fotoaparátu Nikon Z čili fullframových Nikonů Z 6 a Z 7, plus DX Nikonu Z 50.

Takže jak říkají správní Youtubeři: Nezapomeňte nám dát lajk a odběr! :-)


Nalaďte si YouTube kanál Nikon Czech Republic zde


 

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *