3. ročník festivalu FOTOEXPO již za tři týdny!

Přesně 17. října 2015 vypukne v dopoledních hodinách v pražském Národním domě na Vinohradech třetí ročník akce s názvem FOTOEXPO a podtitulem Festival a veletrh současné fotografie. V šesti sálech novorenesančního Národního domu, plus na balkóně, budou probíhat desítky přednášek, projekcí, workshopů či prezentací fototechniky a příslušenství. Proběhne také slavnostní vyhlášení soutěže FOTOTALENT 2015.

FOTOEXPO 2015

Známá jména

Festivalu FOTOEXPO se zúčastní celá řada osobností českého fotografie – namátkou jmenuji například Miroslava Vojtěchovského a Mariána Beneše (viz aktuální výstava v Nikon Photo Gallery), v Národním domě se můžete potkat také s Jiřím Turkem, Ondřejem Neffem, s Terezou z Davle, Tomášem Třeštíkem, Martinou Mlčúchovou (vítězka 9. kola JSEM | Fotka týdne Nikonblogu) a mnoha dalšími. Všichni zde budou samozřejmě předávat svoje zkušenosti, budou vás inspirovat, obohacovat…

FOTOEXPO 2015

Bez Nikonu to nepůjde

Na festivalu FOTOEXPO si samozřejmě přijdou na své také příznivci Nikonu. Kromě toho, že si zde na stánku Nikonu budete moci osahat spoustu fotoaparátů, objektivů a dalšího příslušenství, jsou pro vás připraveny přednášky a workshopy ve spolupráci s Nikon školou.


7 nejzajímavějších funkcí zrcadlovek Nikon – Raisův sál (hlavní přednáškový sál), 12:50–13:35 hod.

Nikon škola: Ovládání fotoaparátu pro začátečníky – Sál č. 2, 13:45–16:15 hod.

Nikon škola: Ovládání fotoaparátu pro pokročilé – Sál č. 2, 17:15–18:45 hod.


FOTOEXPO 2015

Jak tomu obvykle u podobných akcí bývá, je výhodnější využít předprodeje vstupenek. V tom případě zaplatíte 250 Kč (na místě 350 Kč). Pozor, některé workshopy jsou placené navíc mimo běžné vstupné.

Vše o programu festivalu FOTOEXPO najdete na webu akce, sledujte také facebookovou stránku.

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *