11. Fotka měsíce Nikonblogu – čas pro zátiší se nachýlil!

Už jen dvě kola soutěže Fotka měsíce Nikonblogu zbývají do konce roku, přičemž do konce jednoho z nich už chybí jen pár dní. Před námi je víkend, a po něm poslední listopadový den. Tím zároveň „padá“ i 11. kolo soutěže Fotka měsíce Nikonblogu na téma Zátiší. Využijte tedy zbývající čas k tomu, abyste poslali svoji fotografii nebo více snímků tohoto víceméně klasického žánru do příspěvku ve facebookové skupině Nikonu.

Rozmanité zátiší

Zátiší vás evidentně baví – alespoň to dokazují fotografie, které jste už do předposledního kola Fotky měsíce Nikonblogu 2020 poslali. Pěkně jsou zde promíchaná aranžovaná zátiší s nalezenými kompozicemi, využíváte barvu i šedou škálu, ukazujete pestrost tohoto žánru. Tak to má být! :-)

Abychom dostatečně navnadili soutěžící, kteří ještě svoje příspěvky do soutěže neposlali, jako obvykle zveřejňujeme několik fotografií jejich rychlejších a smělejších kolegů a kolegyň. Inspirujte se, ale buďte zároveň svoji! Podrobné zadání listopadového tématu najdete v tomto článku.

Foto Michal Richtr
Foto Michal Richtr
Na Montmartru | Foto Roman Matwikow
Na Montmartru | Foto Roman Matwikow
Foto Michal Musil
Foto Michal Musil
Oči starého domu | Foto Květačka Květa
Oči starého domu | Foto Květačka Květa

„Tenhle dům si pamatuji z dětství, kdy byl krásný a nový. Okna svítila čistotou a jejich rámy byly vždycky natřené čerstvě zelenou barvou. To už je, ale dávno a ta zelená barva už je taky jen vzpomínkou.“

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *