Zvonění do posledního kola roku 2018 soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu!

Necelý týden zbývá do konce roku 2018, což také mimo jiné znamená, že končí i poslední kolo letošního ročníku soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu. Nijak jsme vás nešetřili, to musíme přiznat – ve dvanáctém kole jsme zvolili náročné téma – akt. Nicméně soudě podle úrovně našich soutěžících jsme přesvědčeni, že i s tímto fotografickým majstrštykem se poperete jako vždy se ctí. Ale spěchejte, do Silvestra není daleko!

Svoje snímky nahrávejte jako vždy do skupiny JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickru, (odkaz zde) a nezapomeňte na povinné tagování. Tagem pro poslední kolo s tématikou akt je řetězec nikonblog122018.

Autor nejlepšího aktu vyhrává dílčí cenu – externí čtečku paměťových karet Nikon – a pokud se zároveň zúčastnil minimálně dalších dvou předchozích kol, postupuje do finálového celoročního hodnocení o absolutního vítěze soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu. Ten obdrží poukaz na nákup fotoechniky Nikon v hodnotě 30 000 Kč!

Příští rok nově

JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu roku 2018 končí, naše soutěž ale pokračuje dál i v roce 2019. S příchodem nového letopočtu pro vás chystáme nejméně jednu zásadní změnu, která vás, jak věříme, potěší. Novinky si ale necháme až na začátek ledna, kdy vyhlásíme jak vítěze ročníku 2018, tak i pravidla pro nový ročník 2019. Nyní jsme ještě ve starém roce, takže neváhejte a posílejte svoje fotografie na téma akt. Těšíme se na ně!

MM[01]VIII

Door
Sám v myšlienkach

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *