Zimní cashback Nikonu pro příznivce DX zrcadlovek

Konec roku a s ním spojené Vánoce se neúprosně blíží, s tím nic nenaděláte. Pokud jste už napsali Ježíškovi o fotoaparát nebo tak učinili vaši blízcí, měli byste zbystřit pozornost. Společnost Nikon totiž od 1. listopadu spustila cashback na vybrané DX zrcadlovky. A kdybyste to nestihli do Vánoc, máte ještě nějaký čas navíc – akce platí do 11. 1. 2016.

Zimní cashback Nikonu

Na které modely se cashback vztahuje? Jsou to tři DX zrcadlovky (přičemž cashback lze uplatnit na všechny prodejní varianty /sety/):

Nikon D7200
Nikon D5500
Nikon D5300

A jakou částku vám při splnění všech podmínek Nikon vrátí? Pro všechny modely je to 1 300 Kč (50 Eur). V případě nákupu více produktů lze uplatnit cashback na každý z produktů. Pouze v případě nákupu více kusů stejného produktu lze uplatnit cashback pouze na jeden kus.

Nárok na cashback lze uplatnit pouze u vybraných prodejců v ČR a SR. Vratnou částku nedostanete nazpět hned při nákupu, je třeba o ni požádat pomocí formuláře na webu www.nikoncashback.cz nebo www.nikoncashback.sk, poté vám bude zaslána na bankovní účet.


Prodejci, u kterých lze tuto akci uplatnit
Formulář pro uplatnění slevy

Zimní cashback Nikonu


Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *