Za týden s Nikonem na FotoŠkoda Festu

Přelom května a června, to je již tradiční „jarně-letní“ termín fotografického festivalu FotoŠkoda Fest. Od pondělí 28. května do neděle 3. června 2018 se bude „U Škody“ – čili v sídle společnosti Foto Škoda v pražském paláci Langhans na Vodičkově ulici – konat nespočet přednášek, workshopů, produktových prezentací, výstav a dalších „atrakcí“, spojených s fotografií. A Nikon zde samozřejmě chybět nebude!

Za týden s Nikonem na FotoŠkoda Festu

S Nikonem se zde potkáte na obvyklé produktové prezentaci, kde si budete moci osahat nejnovější, ale i starší fotoaparáty, objektivy či blesky. Kromě toho ale můžete navštívit několik přednášek a workshopů. Ty povedou zkušení produktoví specialisté Filip Barták a Michael Jurák, a také dámy s fotoaparátem – Barbora Reichová a Andrea Tengler.

Jaká jsou témata? Filip Barták vás mimo jiné naučí malovat světlem, pracovat s externími blesky Nikon jako profesionál, nebo si spolu s ním můžete vyzkoušet fotografování extravagantního portrétu. Z přednášek „Mike“ Juráka vybíráme například Photowalk aneb fotografujeme architekturu, Objevujeme svět makrofotografie s objektivy Nikkor či třeba externí workshop Streetfoto aneb fotoaparát stále po ruce. A ony dámy s fotoaparátem? Barbora Reichová, fotografka deníku Sport, vám prozradí, jak se fotí olympiáda. A Andrea Tengler se ve svých dvou přednáškách bude věnovat Instagramu, coby „obrázkové“ sociální síti (nejen) pro fotografy.

Za týden s Nikonem na FotoŠkoda Festu

Pozor! O akce na FotoŠkoda Festu je už nyní velký zájem, a prostory v paláci Langhans nejsou „nafukovací“. Jinak řečeno – kapacita jednolitých workshopů či přednášek je omezená. Proto vám doporučujeme – ideálně neprodleně – zkouknout program FotoŠkoda Festu, a ihned se zaregistrovat na vybrané akce.


Program a registrace FotoŠkoda Fest 28. 5.–3. 6. 2018 zde

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *