Vyhrajte Nikon D5500 v soutěži JSEM | Galerie osobností!

Minulý týden jsme vás v rozhovoru s Editou Horovou a Matějem Třasákem – autorským párem Make Trend Production – seznámili s jejich videoprojektem JSEM | Galerie osobností. Čtěte zde. Edita s Matějem hledají inspirativní osobnosti, aby pak s nimi diváky seznámili v minutovém videu. A podobně, byť v konceptu rozšířeném o možnost pracovat také s fotografií, můžete tvořit i vy a zúčastnit se tak soutěže JSEM | Galerie osobností. Na nejlepšího autora čeká digitální zrcadlovka Nikon D5500!

Foťte nebo natáčejte už nyní

Pravidla soutěže říkají: „Vytvořte fotografii nebo video o délce do 60 sekund, ukazující vaši tvůrčí inspiraci – ať už jde o inspirativní osobu, věc, místo, činnost – fantazii se meze nekladou.“

Zadání je tedy jasné, začít pracovat můžete už nyní – soutěž probíhá na Instagramu od 10. 10. 2016 do 30. 11. 2016. Jméno vítěze a čerstvého majitele Nikonu D5500 oznámíme na Nikonblogu 7. 12. 2016.

Nikon D5500

Podmínky soutěže JSEM | Galerie osobností

1. Soutěž probíhá ve dnech 10. 10.–30. 11. 2016

2. Pro účast v soutěži umístěte na váš soukromý Instagram účet fotografii nebo video o délce do 60 sekund, ukazující vaši tvůrčí inspiraci – ať už jde o inspirativní osobu, věc, místo, činnost – fantazii se meze nekladou.

Své dílo nahrajte na Instagram a označte hashtagy: #jsemgalerieosobnosti a #creativetrail a označením profilu @nikon_cz_sk .
Použití všech označení je podmínkou pro zařazení do soutěže.

3. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zveřejněním svých soutěžních fotografií nebo videí na profilech společnosti Nikon při zachování jména autora fotografie/videa.

4. Těšíme se na originální fotografie a videa, proto prosím sdílejte pouze díla, která jste sami pořídili.

5. Zaručujete se, že všechny osoby zobrazené na fotografiích nebo ve videích souhlasí s jejich zveřejněním.

6. Nejlepší snímky vybere porota společnosti Nikon 30. 11. 2016. Výsledky zveřejní nejpozději 7. 12. 2016.

7. Vítězné snímky/videa budou zveřejněny na oficiálním Facebook/Instagram profilu společnosti.

8. Autor nejlepšího snímku/videa vyhrává fotoaparát Nikon D5500. Výhra bude výherci předána po domluvě prostřednictvím e-mailu: marketing@nikon.cz.


Podrobné podmínky soutěže JSEM | Galerie osobností najdete zde.

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *