Vy nesoutěžíte? Humor ve fotografii už jen do konce týdne!

Humor je kořením života, praví staré moudré přísloví. Humor mnohdy pomáhá v neveselých situacích, veselá mysl je, jak známo, takříkajíc přírodním léčivem. Není tedy divu, že humor je přítomný ve všech oblastech našeho žití, fotografii nevyjímaje. Nevěřím tomu, že by existoval fotograf, který by někdy svým aparátem nezachytil nějakou vtipnou scénu. Podělte se s námi o takovou fotografii či více snímků – pošlete je do devátého kola naší soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu. Zatím je ve stejnojmenné galerii na Flickru, spíše smutno nežli veselo, takže máte velkou šanci třeba i zvítězit!

Vaše vtipné, ironické, možná i sarkastické, nikoliv však jízlivé fotografie umisťujte jako obvykle do skupiny JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickru – zde. A jako vždy zdůrazňujeme, že je nezbytné snímky označit tagem – v tomto kole ve znění nikonblog092018. Máte na to čas už jen do konce tohoto týdne! Vítěz obdrží pozornost v podobě nikoňáckého Dé pětkového hrnku a… postoupí do celoročního klání o poukaz na nákup fotovýbavy značky Nikon v hodnotě 30 000 Kč. Těšíme se na vaše fotografie!

Výhra pro vítěze říjnového kola soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu
Výhra pro vítěze říjnového kola soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu

Upoutávka bude tentokrát bohužel jen „jednosnímková“. Jak praví známá hláška z filmu Postřižiny, „Musíte se víc snažit…“ Ale téměř celý týden je poměrně dlouhá doba, a my věříme, že do neděle se v galerii JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickru – zde – objeví celá spousta vašich skvělých humorných fotografií.

NIK_2981


Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *