Vodotěsný a hravý: nový Nikon Coolpix W150

Amsterdam, Nizozemsko, 23. dubna 2019
Nikon představuje nejnovějšího člena rodiny COOLPIX, fotoaparát COOLPIX W150, který nezkazí žádnou zábavu. Tento kompaktní outdoorový fotoaparát je vodotěsný, nárazuvzdorný, odolný vůči mrazu a prachotěsný. Je zkonstruován k bezproblémovému fungování, kamkoli ho vezmete.

Nikon Coolpix W150
Nikon Coolpix W150

Od zasněžených krajin až po podvodní scény se s fotoaparátem COOLPIX W150 pracuje tak snadno, že s ním může zachytit vynikající snímky a videa úplně každý. Režim detekce tváře pod vodou vám umožní vytvářet skvělé snímky v bazénu i při potápění do hloubky 10 m. Fotoaparát je navíc nárazuvzdorný až do 1,8 m, a zvládne tedy nějakou tu ránu na rodinné dovolené i na večírku. Obrazový snímač CMOS pro nízkou hladinu osvětlení od společnosti Nikon a ostrý objektiv NIKKOR s 3násobným optickým zoomem podávají krásně ostré snímky. Samostatné tlačítko videa usnadňuje přepnutí přímo na záznam videosekvencí Full HD se stereofonním zvukem.

Zábavné funkce zahrnují řadu zabudovaných tvůrčích fotografických efektů, které se snadno přidávají, a volitelné interaktivní Kompletní menu pro děti. Zapněte je a uživatelé mohou ke snímkům přidávat hlasové zprávy, aktivovat hravé uvítací obrazovky, animovat prezentace a dělat řadu dalších věcí. Vodotěsné příslušenství (například plovoucí popruh Nikon s výraznými barvami) se postará, aby byl fotoaparát v bezpečí. Funkce SnapBridge usnadňuje sdílení těch nejlepších snímků a využívání chytrého zařízení k dálkově ovládanému fotografování.

Pětice barevných provedení pro novou sezónu: Květinový vzor, vzor „letovisko“, orazžová, bílá a modrá
Pětice barevných provedení pro novou sezónu: Květinový vzor, vzor „letovisko“, orazžová, bílá a modrá

Ines Bernardes, product manager společnosti Nikon Europe, uvádí: „COOLPIX W150 je skvělý vodotěsný fotoaparát typu „zaměř a stiskni“. Děti se mohou pobavit, rodiče nemusí mít starosti, a navíc je k dispozici v řadě živých barev. Pokud se chystáte vyrazit si na víkend s přáteli, tento fotoaparát je vždy připravený na cestu.“

Souhrn klíčových vlastností

Vodotěsný do 10 m | Nárazuvzdorný do 1,8 m | Mrazuvzdorný do -10 °C | Prachotěsný
Tento přístroj COOLPIX se nebojí příležitostných pádů, nevadí mu zima a užije si party u bazénu. Je to pravý zástupce fotoaparátů typu „zaměř a stiskni“.


Režim detekce tváře pod vodou
Fotoaparát pořídí až čtyři snímky pokaždé, když detekuje tvář.
Nádherné snímky vždy a všude. Obrazový snímač CMOS pro nízkou hladinu osvětlení, ostrý objektiv NIKKOR s 3násobným optickým zoomem a 6násobný Dynamic Fine Zoom dosahuje účinku použití delších teleobjektivů.

Brilantní videosekvence
Fotoaparát zaznamenává stopáž videosekvencí v rozlišení Full HD (1 080p/30 sn./s) se stereozvukem.


Snadná manipulace, stačí zamířit a stisknout
Nastavení se optimalizuje automaticky. Velký LCD displej s antireflexní vrstvou nabízí jasný obraz i pod vodou.


Kompletní menu pro zábavu
Uživatelé mohou exponovat a používat rozhraní s jednoduchým menu, nebo přepnout na Kompletní menu, které je nabité interaktivními funkcemi.

Kompatibilita s aplikací SnapBridge
Před použitím aplikace SnapBridge je třeba nainstalovat do kompatibilního chytrého zařízení aplikaci Nikon SnapBridge pro systémy iOS a Android

Nikon Coolpix W150
Nikon Coolpix W150

Podrobné technické parametry najdete zde
Doporučená prodejní cena: 4 290 Kč

Nikon Coolpix W150

Sdílej

2 komentáře

    1. Dobrý den, Nikonblog není e-shop, a tento fotoaparát se už pár let nevyrábí. Zkuste bazary, třeba budete mít štěstí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *