V září do Nikon školy. Kurzy, které vás budou zajímat

Září je měsíc, kdy začíná škola – nejen ta povinná, ale i vyšší stupně vzdělávání. Nikon škola sice funguje po celý rok, ale protože škola k září jednoduše patří, pojďme se podívat, jaké workshopy Nikon školy jsou pro vás v tomto měsíci připravené. A zbývá v nich posledních pár míst, dlužno dodat. Tudíž se rozhodujte rychle, samozřejmě podle toho, jaký fotografický žánr vás nejvíce zajímá.

Nikon škola – Noční krajina Velké Fatry

Noční krajina Velké Fatry

Zažijte se svým fotoaparátem čarovnou atmosféru hor Velké Fatry na Slovensku. Fotokurzem vás bude provázet astrofotograf Radek Theumer. Radek vás bude trénovat fotografování noční krajiny, Mléčné dráhy a dalších nočních úkazů…  více na webu Nikon školy.

Termín: 15.–17. 9. 2023
Místo: NP Veľká Fatra, Harmanec, Horský hotel Kráľova studňa
Detail kurzu a registrace

Nikon škola – Začínáme s fotoaparáty Nikon

Začínáme s fotoaparáty Nikon

Nevíte si rady s ovládáním digitálního fotoaparátu Nikon? Chcete vědět, k čemu slouží čas, clona, ISO a další snímací parametry, abyste je mohli využít pro pořízení skvělých fotografií? Pak právě vám je určen základní kurz zaměřený na ovládání fotoaparátů Nikon… více na webu Nikon školy.

Termín: 16. 9. 2023 | 9.30–17.00 h
Místo: Nikon, Praha-Zbraslav, K Radotínu 15
Detail kurzu a registrace

Lightroom od A do Z

Lightroom od A do Z

Práce v grafickém editoru k fotografii již několik let patří, ať se vám to líbí, nebo ne. Nakoupíte drahou fototechniku, vymyslíte skvělou fotku, parádně ji vyfotíte, ale bez finální úpravy na počítači, to prostě nebude ono. Tento kurz vás kompletně provede programem Adobe Lightroom Classic a po jeho absolvování s ním budete moci plnohodnotně pracovat… více na webu Nikon školy.

Termín: 23. 9. 2023 | 10.00–17.00 h
Místo: Nikon, Praha-Zbraslav, K Radotínu 15
Detail kurzu a registrace

Portrét v pohybu

Náboj, vášeň, dynamika. Fotografka Lucie Vysloužilová vás vezme do svého kreativního a energií nabitého světa a ukáže vám, jak zachytit pohyb ve fotce, jak se „nacítit“ na modelku a pracovat s ní tak, abyste využili plného potenciálu… více na webu Nikon školy.

Termín: 24. 9. 2023 | 9.00–18.30 h
Místo: Studio Lucie Vysloužilové, U Trati 44, Praha
Detail kurzu a registrace

Nikon škola – Portrét v pohybu

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *