V očekávání osmistovky

Přípravy na uvedení ničeho kratšího, než 800mm superteleobjektivu, právě vrcholí ve vývojových dílnách Nikonu. „Roura“ se světelností F5,6, kompatibilní s plnoformátovými zrcadlovkami se snímači FX, s největší pravděpodobností ještě letos doplní portfolio optiky Nikonu, které nyní končí na 600 mm. Nový objektiv bude samozřejmě vybaven stabilizací VR, konstrukce bude utěsněná proti prachu a vodě.

Prototyp nového objektivu bude poprvé představen profesionálními fotografy na golfovém mistrovství Open Golf Championship, které bude probíhat od 19. do 22. července 2012 v golfovém klubu Royal Lytham & St. Annes v anglickém Lancashire. Společnost Nikon je oficiálním sponzorem golfového mistrovství Open Championship od roku 1993.

Veřejnost se bude moci s objektivem seznámit na veletrhu Photokina 2012, který bude probíhat v německém Kolíně nad Rýnem od 18. do 23. září.

Tisková zpráva k ohlášení teleobjektivu AF-S Nikkor 800 mm F5,6 VR

Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše oznámení o ochraně soukromí se změnilo

Zlepšujeme naši správu uživatelských údajů v rámci Evropy. Od této chvíle budou naše e-maily odesílány a údaje zákazníků ukládány a spravovány centrálně společností Nikon Europe BV v Nizozemsku. Tato změna nám umožní spravovat údaje zákazníků účinněji a bezpečněji.

Aktualizovanou verzi oznámení o ochraně soukromí si můžete přečíst zde.

Den s Nikonem
Nikon škola
Nikon servis CZ
Nikon servis SK