Uzávěrky soutěží Nikon kalendář a JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu už za 5 dní!

Kdybychom to měli brát přísně exaktně, pak už vlastně jen necelých pět dní zbývá do posledního říjnového dne. A právě o půlnoci 31. října 2017 skončí vaše šance zúčastnit se prestižní soutěže Nikon kalendář – moje srdeční záležitost a desátého kola našeho pravidelného klání JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu.

Nikon kalendář 2018

Devátý ročník soutěže Nikon kalendář se letos nese v duchu oslav 100. výročí založení společnosti Nikon. Letos tak poprvé lze díky tomu do soutěže zaslat také fotografie, které byly pořízeny filmovými či chcete-li analogovými fotoaparáty Nikon. Téma je opět velmi široké a nese název Sto let s Nikonem. Soutěže Nikon kalendář se může zúčastnit každý, amatéři i profesionálové.

Dvanáct vítězných fotografií bude zdobit stránky devátého vydání prestižního Nikon kalendáře 2018, který bude tradičně vyroben v limitované sérii 111 kusů. Autor jediné vítězné fotografie, kterou zvolí odborná porota, obdrží od společnosti NIKON CEE GmbH, odštěpný závod poukaz na odběr zboží Nikon v hodnotě 50 000 Kč.

Další informace najdete v našem článku a na webu www.nikon-kalendar.cz. Těšíme se na vaše fotografie!

Říjnová fotografie Nikon kalendáře 2017 | Ivana Svobodová | Góóól
Říjnová fotografie Nikon kalendáře 2017 | Ivana Svobodová | Góóól
JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu

Ve stejnou dobu jako u Nikon kalendáře, uzavírá se také říjnové kolo naší pravidelné soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu. Aktuální téma je experiment / montáž / koláž – takže se můžete vyřádit nejen za fotoaparátem, ale i při postprodukci. Svoje výtvory posílejte jako obvykle do skupiny JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickru. A nezapomeňte je označit tagem nikonblog_10_2017! Na vítěze či vítězku 10. kola čeká obal na tablet s logem Nikonu a samozřejmě také postup do finále o fototechniku Nikon v hodnotě 30 000 Kč.

Jako obvykle vás tedy zkusíme naladit malou inspirací od kolegů či soupeřů, kteří již svoje snímky s tématikou experiment / montáž / koláž do soutěže zaslali.

Jesenná impresia

stolovanie

Ninja Kar-ci


Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *