Uzávěrky dvou fotosoutěží se blíží! Už jste poslali svoje fotky?

Jednejte rychle, protože už tuto neděli 24. 6. 2018 končí soutěž Get to the pit 2018, čili klání o výsady VIP fotografa na letošním Colours of Ostrava. Mějte na paměti, že fotografování na hudebních festivalech bez akreditace není vůbec snadné, někdy je dokonce skoro nemožné. To však neplatí pro výherce soutěže Get to the pit 2018, který bude VIP persónou festivalu Colours of Ostrava s mnoha výhodami. Více čtěte v našem článku, kde také najdete podrobné podmínky soutěže. Spěchejte, neděle se blíží!

Foto Ivana Kováčová – vítězka soutěže Get to the pit 2016
Foto Ivana Kováčová – vítězka soutěže Get to the pit 2016
JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu

Červnové kolo „fotky měsíce“ končí sice až za týden a jeden den – příští sobotu 30. 6. 2018, nicméně ani na tento termín byste neměli zapomenout. Téma červnového čísla představuje velmi oblíbený žánr snad každého fotografa – krajina. Vyrazte tedy na svoje oblíbené místo, nebo klidně sáhněte do archivu – a pošlete nám do skupiny JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickru váš nejlepší krajinářský snímek (nebo více fotografií). Vítěz 6. kola získává sadu dvou termohrnků Nikon z vakuovaného skla, ale hlavně… postupuje do celoročního finále o poukaz na fototechniku Nikon v hodnotě 30 000 Kč.

A jak fotí krajinu ti účastníci naší soutěže, kteří svoje snímky do soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu již poslali? Malá inspirace následuje.

Plot/Fence

Moravian Tuscany

Glacier Point


Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *