Uzávěrka únorového kola soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu už za týden!

Od vyhlášení výsledků prvního letošního kola ještě neuplynuly ani tři týdny a my už vás upozorňujeme na deadline kola únorového. Samozřejmě proto, že únor je odjakživa nejkratším měsícem roku. Letí to… nicméně je to realita – ještě přesně týden zbývá do uzávěrky druhého kola soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu.

Jaké je téma mrazivého února? Sportovní fotografie. Samozřejmě nemusí jít nutně o zimní sporty a jak psal kolega Julo Kotus ze slovenského Nikonblogu při vyhlášení tématu pro 2. kolo: „Šport nemusí byť len profesionálny. Športom je aj turistika po našich krásnych horách, ale športom je aj šach. Športujeme na ihrisku, v bazéne, na bicykli, lyžiach a korčuliach. Samozrejme vítané sú aj fotografie zo súťaží. Skúste zachytiť akciu alebo niečo zaujímavé. Môže to byť aj zákulisie športu, jednoducho všetko, na čo sa dá slovo šport aplikovať.“

Pokud jste tedy ještě nepřispěli do druhého kola naší soutěže, nahrajte do 28. února vaše fotografie se sportovní tématikou do známé skupiny JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickru, a označte je tagem nikonblog022018. Autor(ka) nejlepší fotografie se sportovní tématikou vyhrává čtečku paměťových karet s logem Nikonu a zároveň má „nakročeno“ do finále, kde je cenou poukaz na fototechniku Nikon v hodnotě 30 000 Kč.

Někteří vaši kolegové fotografové už svoje sportovní snímky do soutěže poslali, malá inspirace následuje.

Salzka 2017-0399

Jozef_Fekete-Night_run

Run :)

Vlna


Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *