Už jen týden pro zátiší. Uzávěrka 7. kola soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu se blíží!

Zátiší. To je klasika všech fotografických klasik. A také téma červencového kola naší fotosoutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu. Zátiší bylo už stovky let před příchodem fotografie oblíbeným žánrem malířů, a fotografie si jej osvojila stejně jako třeba portrét nebo krajinu. A my se ptáme: Kdo z vás, účastníků soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu, bude nejlepším pokračovatelem této tradice? Kdo z vás do červencového kola pošle nejlepší fotografii na téma zátiší?

Zatím vás mnoho není – „nováčci“ tedy mají o to větší šanci – ale už jen jeden týden, do příštího úterý 31. 7. 2018, kdy se prázdniny přehoupnou do svojí druhé poloviny. A stačí jen málo: Pošlete svoji fotografii nebo více snímků zátiší – ať už aranžovaného nebo nalezeného – do skupiny JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickru, kterou najdete zde. Pozor, důležité – svoje fotografie označte tagem nikonblog072018.

Na vítěze červencového kola čeká outdoorová utěrka na ruce či obličej, která se v letním počasí bude jistě hodit, a také postup do celkového hodnocení o hlavní výhru – poukaz na nákup fototechniky Nikon v hodnotě 30 000 Kč.

Já jsem do dnešní ukázky prací, které jste již do soutěže poslali, vybral pouze černobílé snímky. Neznamená to ale, že by snad bylo barevné zátiší zavrženo. Zátiší sluší jak škála šedé, tak i barva. Jen do toho, ať má porota z čeho vybírat! :-)

Forgotten Toy

Lines

Kuchynská


Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *