Už jen 7 dní do konce dubnového kola soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu!

Čas letí neúprosně stále vpřed, takže už tuto neděli o půlnoci se čtvrtý měsíc roku 2017 stane minulostí a v kalendáři bude aktuální květen. Pro účastníky naší fotosoutěže to zároveň znamená deadline pro zaslání fotografií na téma streetfoto do skupiny JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickru. Vůbec nevadí, pokud jste vaše příspěvky nebo jen jedinou fotografii neposlali – máte na to ještě celý týden. Nezapomeňte ale svoje fotografie označit tagem nikonblog_4_2017!

Tři kola pro hlavní cenu

A ještě malé opáčko z pravidel naší soutěže, respektive připomenutí jednoho pravidla (celé znění pravidel najdete v tomto článku). Chcete-li se zapojit do soutěže o hlavní cenu – poukaz na nákup zboží značky Nikon v hodnotě 30 000 Kč –, musíte se zúčastnit minimálně 3 kol soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu. Nezapomeňte na to!

Jinak ale samozřejmě platí dílčí ceny v každém měsíci. Za duben je to reklamní hrnek Nikon. Kdo jej za svoji streetfotografii získá? Dozvíte se za týden. Ještě stále to může být někdo z vás, kdo ještě fotografii nebo více snímků s tématem streetfoto do soutěže nezaslal.

A za týden také zveřejníme téma na měsíc květen, plus samozřejmě také dílčí výhru. Zůstaňte s námi a inspirujte se několika náhodně vybranými snímky, které jejich autoři už do skupiny JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickru poslali.

otazniky

Connect

Window


Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *