Už jen 5 dní do konce dubnového kola JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu. Fotíme… světlo!

Bez světla by nevznikla žádná fotografie. Bez světla by neexistoval život na Zemi. Světlo je tedy důležitější než si to občas připouštíme. Proto nás zajímalo – a zajímá stále – jak si poradíte s fotografickým ztvárněním světla – protože toto jedno slovo je zároveň tématem dubnového kola naší soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu. A vy už máte jen pět dní na to, abyste poslali svoje fotografie do stejnojmenné skupiny na Flickru.

To, že je třeba snímky označit příslušným tagem, jistě víte – pro dubnové kolo s tématem Světlo tag zní: nikonblog042018. Soutěží se o outdoorový vodotěsný batoh Nikon. Vítěz zároveň postupuje do finále, v němž je hlavní cenou poukaz na fototechniku značky Nikon v ceně 30 000 Kč.

S jakými fotografiemi soutěží vaši kolegové fotografové, kteří již svoje snímky na téma Světlo do soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu poslali? Podívejte se na malou ukázku v tomto článku, nebo přímo na Flickru. A když už tam budete, rovnou můžete uploadovat svoje fotografie :-)

Bouřka nebo slunce?

Pulsatilla grandis

Hra s ohňom


Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Stáváme se Nikon Europe BV

Dovolujeme si Vás informovat, že došlo ke změně struktury našeho právního subjektu. Tyto změny žádným způsobem neovlivní služby, které v současnosti nabízíme.

Další informace

Den s Nikonem
Nikon škola
Nikon servis CZ
Nikon servis SK