Už jen 5 dní do konce červencového kola soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu!

Do pondělní půlnoci 31. 7. 2017 máte možnost nahrávat svoje fotografie do skupiny JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickru. Jaké je červencové téma? Wildlife fotografie. Není ale vůbec nutné letět na otočku na africké safari. Chceme po vás fotografie volně žijících zvířat, a taková žijí i u nás či v blízkých lokalitách. Na horách, v lesích, ale i například v městských parcích. Snímky ze zmíněného safari tím ale samozřejmě nevylučujeme, stejně jako není podmínkou pro účast v soutěži, že musí jít o fotografie „čerstvé“. Klidně sáhněte do svého archivu, jen vy víte, jaké skvosty skrývá…

Jak jste se mohli dočíst již v prvním kole soutěže, v celoročním hodnocení se hraje o fototechniku značky Nikon v hodnotě 30 000 Kč (pravidla soutěže najdete zde). Na vítěze dílčího červencového kola čeká žlutý vodotěsný outdoorový batoh s logem Nikonu. Svoje snímky nezapomeňte označit tagem nikonblog_7_2017.

Zdravá konkurence

Jako obvykle vás budeme do soutěže lákat ukázkami tvorby těch fotografů, kteří již svoje snímky do skupiny JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickr nahráli. Tři inspirativní fotografie musí stačit, abyste i vy svoje snímky do soutěže poslali. Těšíme se na skvělou podívanou!

Erik Švec / Tri
Erik Švec / Tri
Maťo Farkaš / Volavka biela
Maťo Farkaš / Volavka biela
Lukáš Antalov / Zjesť či nezjesť
Lukáš Antalov / Zjesť či nezjesť

Sdílej

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *