Třikrát TIPA a dvakrát Red Dot Award pro Nikon

Tisková zpráva

Společnost Nikon Corporation s potěšením oznamuje, že tři z jejích produktů získaly prestižní ceny TIPA Awards 2016 sponzorované asociací TIPA (Technical Image Press Association), globální autoritou v oboru fotografie a zpracování obrazu. Digitální jednooká zrcadlovka Nikon D5 byla vybrána pro cenu Best DSLR Professional/Action (Nejlepší profesionální/akční digitální jednooká zrcadlovka), fotoaparát Nikon D500 získal cenu Best APS-C DSLR Expert (Nejlepší digitální jednooká zrcadlovka pro pokročilé uživatele se snímačem APS-C) a aplikace SnapBridge cenu Best Imaging Innovation (Nejlepší inovace v oblasti zpracování obrazu).

Třikrát TIPA a dvakrát Red Dot Award pro Nikon

Pro ceny TIPA Awards 2016 byly vybírány nejlepší produkty z oboru fotografie a zpracování obrazu v řadě kategorií uvedené na trh mezi 1. dubnem 2015 a 31. březnem 2016. Produkty se vybíraly na základě hlasování redaktorů prestižních časopisů věnovaných fotografování a práci s obrazem z celého světa.

Další informace naleznete na webu TIPA Awards 2016.

Třikrát TIPA a dvakrát Red Dot Award pro Nikon

Také oznamujeme ocenění dvou digitálních jednookých zrcadlovek Nikon D5 a D500, cenou Red Dot Award: Product Design 2016 sponzorovanou německým designérským centrem Design Zentrum Nordrhein Westfalen.

Cena Red Dot Award: Product Design je ocenění světové třídy, které je udělováno výrobkům uvedeným v posledních dvou letech, které se vyznačují výjimečností celkem devíti sledovaných parametrů, mezi které patří inovativnost, funkčnost, ergonomie, ekologie a odolnost.

V roce 2016 se cena Red Dot Award: Product Design uděluje již po jedenašedesáté. Vítězné výrobky vybrané z přibližně 5 200 produktů z 57 zemí celého světa si budete moci prohlédnout na speciální výstavě, která se bude konat od 5. do 31. července 2016 v Red Dot Design Museum v německém Essenu.

Další informace o oceněních Red Dot Design Award naleznete na webu Red Dot Online.


Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *