Šťastné Vánoce a úspěšný nový rok 2018 přeje Nikonblog.cz

To, že jsou Vánoce největším křesťanským svátkem, ví samozřejmě každý. Narození Ježíše Krista oslavují spolu s věřícími i ateisté, a spoustu lidí vůbec nenapadne, zamyslet se nad skutečným významem toho dne, kdy v Betlémě vyšla hvězda. Z Vánoc se staly svátky konzumu, doba nervózního pobíhání po nákupních centrech, zbytečného utrácení za drahé dárky, na které si mnozí neváhají dokonce vzít půjčku.

Vím, že nepíši nic nového. Zároveň nechci být zbytečně negativní, takže končím s mudrováním a chci našim čtenářům popřát jen dvě slova: zastavte se. Aspoň dnešní požehnaný den vypněte počítače, tablety, televizory. Zapalte svíčku a se svými nejbližšími si jen tak povídejte. Pevně je obejměte a řekněte jim, jak je máte rádi. Takovým zastavením nejlépe uctíte narození Ježíše Krista.

Z celého srdce vám přeji, abyste pod stromečkem našli svůj vysněný fotografický dárek či zažili radost toho, komu jste jej darovali. A do nového roku 2018? Všechny fotografie, které jste nestihli pořídit letos…

Krásné Vánoce a skvělý rok 2018 přeje za Nikonblog.cz Petr Lindner.

Šťastné Vánoce a úspěšný nový rok přeje Nikonblog.cz


Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše oznámení o ochraně soukromí se změnilo

Zlepšujeme naši správu uživatelských údajů v rámci Evropy. Od této chvíle budou naše e-maily odesílány a údaje zákazníků ukládány a spravovány centrálně společností Nikon Europe BV v Nizozemsku. Tato změna nám umožní spravovat údaje zákazníků účinněji a bezpečněji.

Aktualizovanou verzi oznámení o ochraně soukromí si můžete přečíst zde.

Den s Nikonem
Nikon škola
Nikon servis CZ
Nikon servis SK