Stačí jen ta nejlepší. Poslední kolo Fotky měsíce Nikonblogu spuštěno!

Nevím jak vám, ale mně tento rok utekl tak nějak rychleji než předcházející léta. Ani jsme se nenadáli, je tady prosinec, a s ním také poslední kolo naší soutěže Fotka měsíce Nikonblogu. Ne, že by to byla bůhvíjaká tradice – letos jsme to udělali poprvé – ale budeme se toho držet i letos. O čem je řeč? O tématu posledního měsíce roku. Vzpomínáte si ještě, jaké bylo téma? Loni tam byla jiná číslovka, ale jinak se tradičně opakujeme:


Nej 2020 | Moje foto roku


Hodnotit sebe sama je poněkud ošidné, ale stejně tak je logické, že každý fotograf má svůj nejoblíbenější snímek. Jediné, co po vás v posledním kole Fotky měsíce Nikonblogu chceme, je abyste ukázali fotografii pořízenou v letošním roce – tu, kterou považujete za svoji nejpovedenější. Určitě už teď víte, která to je, takže do toho!

Absolutní vítěz soutěže Fotka měsíce Nikonblogu 2019 – Foto Pavla Brunhoferová (Pája Brunďa)
Absolutní vítěz soutěže Fotka měsíce Nikonblogu 2019 – Foto Pavla Brunhoferová (Pája Brunďa)

Energie sbalená na cesty

No a nyní už vlastně víte vše. Tedy kromě takříkajíc povinných informací: Svoje snímky vkládejte jako obvykle do příslušného příspěvku na facebookové stránce Nikon, a nezapomeňte je označit tagem pro tento měsíc: #nikonblog122020. Autor nejlepší fotografie prosincového kola získává drobný dárek od společnosti Nikon – cestovní powerbanku, a samozřejmě postupuje do celoročního finále, v němž se vítězové jednotlivých kol utkají o hlavní výhru v podobě poukazu na fototechniku Nikon v hodnotě 30 000 Kč.

Powerbanka Nikon

A jak dopadlo 11. kolo na téma Zátiší? To se dozvíte do konce tohoto týdne. Zachovejte nám přízeň a čtěte Nikonblog! :-)


Podrobné podmínky soutěže Fotka měsíce Nikonblogu najdete zde


 

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *