Soutěž JSEM | Nikon v přírodě ukončena. A my známe vítěze!

Do letní soutěže s názvem JSEM | Nikon v přírodě jste se – nutno napsat hned na úvod – pěkně opřeli! Přírodní tématika je blízká velmi mnoha fotografům a tak není divu, že tato soutěž byla nadstandardně obsazená. Naše porota tak sice měla o to více práce, nicméně jako vždy jsme měli za cíl vybrat jen tu nejlepší fotografii. Ale dost dlouhých řečí. Dovolte nám představit vítězný snímek a jejího autora: je jím Stanislav Judas se svojí minimalisticky, ale překrásně komponovanou a světelně i barevně vyladěnou fotografií žáby na stvolu rostliny.

Nejlepší fotografie soutěže JSEM | Nikon v přírodě | Foto Stanislav Judas
Nejlepší fotografie soutěže JSEM | Nikon v přírodě | Foto Stanislav Judas

Stanislavu Judasovi srdečně gratulujeme k vítězství, a přejeme mnoho dalších skvělých fotografií, pořízených samozřejmě také díky svojí výhře – makroobjektivu AF-S DX Micro Nikkor 40 mm F2,8G!

Protože výborných fotografií bylo v soutěži opravdu hodně, rozhodli jsme se navíc ocenit ještě tři další autory z nejužšího výběru. Ti od společnosti Nikon obdrží hrneček (no, on je to spíš pořádný kafáč…) s připomínkou 100. výročí založení Nikonu. Jsou to: Šárka Bejdová, Peter Čech a Juraj Chromec. Taktéž gratulujeme a vy se nyní podívejte na oceněné snímky.

Foto Šárka Bejdová
Foto Šárka Bejdová
Foto Peter Čech
Foto Peter Čech
Foto Juraj Chromec
Foto Juraj Chromec
Makro se slevou

Hlavní cena, makroobjektiv AF-S DX Micro Nikkor 40 mm F2,8G, je bohužel pouze jedna, nicméně pokud si na toto výborné kompaktní makrosklo myslíte, nezapomeňte, že ještě déle než měsíc bude probíhat letní cashback Nikonu. Až do 22. 8. 2017 tedy můžete po nákupu tohoto objektivu uplatnit zpětnou slevu 800 Kč. Podrobné podmínky cashbacku včetně seznamu dalších produktů, na které se tato akce vztahuje, najdete zde.


Sdílej

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *