Skejty, horská kola a k tomu prezentace Nikonu D810 – vše v červenci – nenechte si ujít!

Pokud jste si mysleli, že v červenci bude mít Nikon okurkovou sezónu, tak to jste na velkém omylu. Dovolujeme si vás pozvat na několik velmi zajímavých akcí, které k létu jednoduše patří a nudit se na nich rozhodně nebudete. Začínáme hned zítra, tedy v sobotu 5. července na pražské Štvanici…

Excelent Mystic Sk8 Cup s Nikonem

Skateboardisté vědí, ostatním se na vědomost dává, že vlastně už od dnešního dne ovládne ostrov Štvanice dvacátý ročník legendárního závodu ve skateboardingu, který bude probíhat ve zcela novém street parku a obnoveném bowlu. Pořadatelé očekávají cca 150 závodníků z pětadvaceti zemí, takže si můžete být jisti, že půjde o akci světové úrovně.

„Do Prahy přijedou nejlepší jezdci současnosti společně s legendami světového skateboardingu jakými jsou Christian Hosoi, Steve Olson nebo David Hackett, kteří pojedou v kategorii Masters závod „Bowl Legends“ o prize money 5 000 USD. Ze zvětšené tribuny tak diváci uvidí opravdový bazénový skateboarding, přesně takový, jaký kdysi v Kalifornii začínal a jaký můžete znát například z filmu Legends of Dogtown.“ Tolik citace z tiskové zprávy pořadatelů…

Excelent Mystic Sk8 Cup s Nikonem

Na Švanici nebude chybět od soboty ani Nikon. V Relax zóně najdete typický žlutočerný stan, ve kterém bude probíhat focení s okamžitým tiskem snímků, užijete si zábavu při stavění Lega a ještě si budete moci odnést drobnou pozornost. Chybět samozřejmě nebude prezentace techniky Nikonu včetně představení novinek, fotit se bude i na dalších atrakcích Relax zóny. Nikon je také partnerem Miss Mystic a vybavuje oficiální fotografy Mystic Sk8 Cupu fototechnikou.

Podrobné informace o Excelent Mystic Sk8 Cupu najdete na webu. Sledovat lze také Facebook Mystic Sk8 Cupu.

Bike Valachy. Kde jinde než v Beskydech…

Velké Karlovice jsou údajně nejdelší obcí Česka – a já nemám důvod téhle informaci nevěřit, protože tahle valašská dědina fakt nemá konce. Nicméně příští sobotu 12. července se v okolí jede v rámci seriálu Valachy Tour závod horských kol Bike Valachy. Na 45kilometrové trase přírodou Beskyd a Javorníků si budete moci zazávodit s hvězdami jako je Jarda Kulhavý, Tereza Huříková nebo Franta Raboň. Pokud si netroufáte na hlavní závod, můžete si dát dvacetikilometrovou fitness trasu. Součástí akce je také závod dětí a další doprovodný program vč. autogramiády. Závodí se o zajímavé ceny s prize money 15 000 Kč.

Bike Valachy s Nikonem

Doprovodný program bude samozřejmě také za přispění Nikonu, jehož stánek poskytne tradiční informace o nových i zavedených produktech, nebude zde chybět focení a drobné soutěže.

Podrobné informace o Bike Valachy 2014 najdete na webu akce, nebo také na Facebooku.

Nikon D810 ústy nejpovolanějších

Od 21. do 25. července se v Praze a v Brně bude konat oficiální veřejné představení nejnovějšího superstroje Nikonu – modelu D810. Pražané a ti, kdo to mají do hlavního města blízko, se mohou těšit na prezentace v Centru FotoŠkoda – čili v opravdovém centru Prahy, nebo v holešovické základně Megapixelu a také v prodejně Fotolabu, opět v centru, na Václavském náměstí. Na Moravu zavítá tým Nikonu do prodejny Megapixelu na Moravském náměstí. Přesné termíny jsou tyto:

21. 7. 2014 | 17:00 až 19:30 hod

Centrum FotoŠkoda | Praha, Vodičkova 37 | Registrace zde

22. 7. 2014 | 16:00 až 18:30 hod

Megapixel | Praha, Komunardů 42 | Registrace zde

23. 7. 2014 | 15:00 až 17:30 hod

Megapixel | Brno, Moravské náměstí 1007/14 | Registrace zde

24. 7. 2014 | 17:00 až 19:30 hod

Fotolab | Praha, Václavské nám. 800/50 | Registrace bude ještě upřesněna

Představení Nikonu D810

Produkt vždy uvede zkušený školitel Nikonu Michael Jurák, který vás seznámí se všemi vlastnostmi a funkcemi, a nezapomene se podělit také o vlastní zkušenosti z prvotního testování. Další část programu bude v režii Dana Vojtěcha, fotografa, který důvěrně zná předchozí Nikon D800E a díky testování nového D810 dokáže velmi zasvěceně popsat rozdíly v praxi.

Účastníci prvních oficiálních veřejných představení Nikonu D810 si samozřejmě budou moci tento fotoaparát vyzkoušet v ateliéru, stejně jako bude probíhat diskuze s Michaelem a Danem. Nezapomeňte se však na akce registrovat – viz odkazy výše (Fotolab ještě dodáme) – počet účastníků je z technických důvodů omezený.


Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *