Přijďte na výstavu fotografií a setkání přátel Pražské fotografické školy

Pražská fotografická škola letos slaví 43. výročí založení a všichni studenti, absolventi, lektoři, ale i přátelé školy jsou zváni na slavnostní večer. Máte-li zájem zúčastnit se této akce, čtěte prosím následující informace.

Pražská fotografická škola

PFŠ – Pozvánka na výstavu fotografií a setkání přátel školy

Vážení přátelé,
u příležitosti životního jubilea zakladatele školy, pana Dr. Ing. Václava Vláška, CSc., a 43. výročí založení školy si Vás dovolujeme pozvat na setkání přátel školy, které se bude konat dne 13. září 2015 v budově Spolku výtvarných umělců Mánes na adrese Mánes, Masarykovo nábřeží 250/1, 110 00 Praha 1 (www.manesgroup.cz).

Program setkání:

15:00 hod
Přivítání, pohoštění, welcome drink, prezentace a výstava fotografií absolventů školy za hudebního doprovodu: Najazzlé Duo (Lenka Klvačová – zpěv a Petr Fridrich – kytara), Jana Šteflíčková.

15:45 hod
Oficiální gratulace panu Václavu Vláškovi k jeho 85. narozeninám.

16:00 hod
Pokračování programu za hudebního doprovodu.

Vstupné:

Počet hostů je omezen, proto Vás prosíme o včasnou rezervaci. Vítáni jsou nejen lektoři, studenti a absolventi PFŠ, ale i jejich přátelé.

Částka 200 Kč zahrnuje welcome drink, malé občerstvení a, máte-li zájem, i prezentaci tří fotografií, které reflektují vaši tvorbu. Podmínkou účasti je registrace na emailu školy (info@fotografickaskola.cz) nebo telefonicky (+420 721 981 410). Vstupné je možné uhradit převodem na účet školy nebo v hotovosti na místě konání akce.

Platba v hotovosti na místě: V ceně 200 Kč je vstupenka na akci, která nezahrnuje pohoštění a welcome drink (občerstvit se můžete na vlastní náklady).

Platba do 10. 9. 2015 na účet školy (číslo účtu: 3260769389/0800). Ve zprávě pro příjemce uveďte Mánes – Jméno Příjmení – e-mail / telefon. Potvrzení o zařazení na listinu účastníků obdržíte na e-mail či telefon, který jste uvedli ve zprávě pro příjemce. Vstupenka zahrnuje pohoštění a welcome drink.

Lektoři školy a jejich současní studenti vstupné neplatí, ale musí si rezervovat vstupenku.

Prezentace fotografů (studentů, absolventů, lektorů) na této akci

Prosíme o zaslání fotografií (ve formátu JPEG) nejpozději do 10. září 2015 na e-mail fotografickaskola@seznam.cz. Do emailu prosíme uveďte Mánes – Foto – Jméno Příjmení (Příklad: Mánes – Foto – Adam Novák). Podmínkou zařazení fotografií do programu je platba převodem.

Pomoc s přípravou akce uvítáme, dejte o ní vědět i svým spolužákům a kamarádům. Pokud máte fotografie z historie školy, zvláště pak ty, na nichž je pan Václav Vlášek, rádi je na akci uveřejníme.

Těšíme se na setkání s Vámi
Pražská fotografická škola – založena 1972

www.fotografickaskola.cz
Facebooková stránka
Tel / Viber / WhatsApp: +420 721 981 410


Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *