Předváděcí akce Nikonu obnoveny – začínáme v Jižní Čechách

Zákazy pohybu a styku osob, spojené s celosvětovou epidemií, ovlivnily mimo jiné také předváděcí akce Nikonu, které se před tím konaly ve všech významných fotoprodejnách v ČR i SR. Díky rozvolnění opatření se po delší době můžeme setkat osobně – první vlaštovkou budou prodejny FotoFast v Táboře a Českých Budějovicích. Zde se v předposledním červnovém týdnu budou konat nejen obvyklé předváděcí akce, ale také praktické workshopy, zaměřené na mirrorless systém Nikon Z.

Těšíme se na vás!

Předváděcí akce Nikonu obnoveny – začínáme v Jižní Čechách

Na prodejnách FotoFastu vás bude 22. (Tábor) a 23. června (České Budějovice) ve 13 hodin očekávat technický specialista Filip Barták, který vám poradí samozřejmě nejen s bezzrcadlovkami, ale i s klasickými digitálními zrcadlovkami Nikon.

Praktický workshop se v obou prodejnách bude konat od 18.00 do 20.00 h, a bude zaměřený na využití systému Nikon Z v praxi. Sraz účastníků workshopu je v 17.30 h v prodejně, kde si můžete zapůjčit některý z modelů Nikon Z a objektivy k němu. Kurz se bude konat v okolí prodejny, k dispozici bude i modelka
Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet, co přinášejí nejnovější a nejmodernější fotoaparáty Nikon  Z, a dozvíte se vše potřebné, pokud uvažujete nad přechodem z klasické zrcadlovky. 

Doporučujeme vzít si s sebou dostatečně velkou paměťovou kartu SD, XQD nebo CF Express, případně rychlý flash disk. Můžete přijít i s vlastní technikou a nechat si poradit, jak s ní co nejlépe a nejefektivněji pracovat.

Workshop je placený (300 Kč/osoba), kvůli omezenému počtu účastníků je třeba se registrovat e-mailem nebo po telefonu:

Tábor
e-mail: tabor@fotofast.cz
tel.: 777 841 435

České Budějovice
e-mail: budejovice@fotofast.cz
tel.: 774 840 435  

Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *