Předváděcí akce Nikonu obnoveny – začínáme v Jižní Čechách

Zákazy pohybu a styku osob, spojené s celosvětovou epidemií, ovlivnily mimo jiné také předváděcí akce Nikonu, které se před tím konaly ve všech významných fotoprodejnách v ČR i SR. Díky rozvolnění opatření se po delší době můžeme setkat osobně – první vlaštovkou budou prodejny FotoFast v Táboře a Českých Budějovicích. Zde se v předposledním červnovém týdnu budou konat nejen obvyklé předváděcí akce, ale také praktické workshopy, zaměřené na mirrorless systém Nikon Z.

Těšíme se na vás!

Předváděcí akce Nikonu obnoveny – začínáme v Jižní Čechách

Na prodejnách FotoFastu vás bude 22. (Tábor) a 23. června (České Budějovice) ve 13 hodin očekávat technický specialista Filip Barták, který vám poradí samozřejmě nejen s bezzrcadlovkami, ale i s klasickými digitálními zrcadlovkami Nikon.

Praktický workshop se v obou prodejnách bude konat od 18.00 do 20.00 h, a bude zaměřený na využití systému Nikon Z v praxi. Sraz účastníků workshopu je v 17.30 h v prodejně, kde si můžete zapůjčit některý z modelů Nikon Z a objektivy k němu. Kurz se bude konat v okolí prodejny, k dispozici bude i modelka
Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet, co přinášejí nejnovější a nejmodernější fotoaparáty Nikon  Z, a dozvíte se vše potřebné, pokud uvažujete nad přechodem z klasické zrcadlovky. 

Doporučujeme vzít si s sebou dostatečně velkou paměťovou kartu SD, XQD nebo CF Express, případně rychlý flash disk. Můžete přijít i s vlastní technikou a nechat si poradit, jak s ní co nejlépe a nejefektivněji pracovat.

Workshop je placený (300 Kč/osoba), kvůli omezenému počtu účastníků je třeba se registrovat e-mailem nebo po telefonu:

Tábor
e-mail: tabor@fotofast.cz
tel.: 777 841 435

České Budějovice
e-mail: budejovice@fotofast.cz
tel.: 774 840 435  

Sdílej

2 komentáře

  1. Dobrý den,
    mám dotaz ohledně manuálu pro Nikon Z 6 mark II, který jsem na rozdíl od manuálu pro Z 6 nikde nenašel. I když je řada věcí stejná, některé jsou jiné a tak nezbývá, než stále zkoušet a tápat, což pro mne, který naposledy pracoval s analogovým nikonem, je dosti náročné. Děkuji za informaci.
    Hezký den
    Tyller

    1. zdravim, neviem jak ste hladal ale manualy su bezne dostupne od prveho dna predaja priamo na stranke nikou sekcia centrum sťahovania… ako PDF tak aj online verzia vo viacerych jazykoch vratane cz a sk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *