Poslední týden siluet. Uzávěrka 5. kola soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu se blíží!

Čas letí nezadržitelným tempem. Přesně za týden je konec května, děti školou povinné se už pomalu začínají těšit na prázdniny, nicméně my takříkajíc nepředbíháme, a těšíme se „jen“ na výsledky 5. kola naší soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na téma… Siluety. Tedy přesněji řečeno – netěšíme se na výsledky, ale na vaše fotografie, jejichž nosným výrazovým prvkem bude silueta či siluety.

Siluety jsou skutečně klasickým výrazivem, které ve svojí tvorbě využil a využívá nejednou nejeden fotograf, ať už se jedná o hobbíka či autora světového formátu. Zapojte se i vy do naší soutěže, a pošlete svoje fotografie na téma siluety do skupiny JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickru. Snímek nebo více fotografií označte tagem nikonblog052018, a pak už můžete jen netrpělivě očekávat vyhlášení výsledků. Autor nebo autorka nejlepšího snímku získává sadu dvou termoskleniček Nikon z vakuového skla, a zároveň postupuje do finálového klání o poukaz na fototechniku značky Nikon v hodnotě 30 000 Kč.

Nezbytná malá ukázka práce těch, kteří již svoje snímky na téma Siluety do skupiny JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickru poslali, následuje právě teď.

About him...

Akvárium

nikonblog


Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *