Poslední týden siluet. Uzávěrka 5. kola soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu se blíží!

Čas letí nezadržitelným tempem. Přesně za týden je konec května, děti školou povinné se už pomalu začínají těšit na prázdniny, nicméně my takříkajíc nepředbíháme, a těšíme se „jen“ na výsledky 5. kola naší soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na téma… Siluety. Tedy přesněji řečeno – netěšíme se na výsledky, ale na vaše fotografie, jejichž nosným výrazovým prvkem bude silueta či siluety.

Siluety jsou skutečně klasickým výrazivem, které ve svojí tvorbě využil a využívá nejednou nejeden fotograf, ať už se jedná o hobbíka či autora světového formátu. Zapojte se i vy do naší soutěže, a pošlete svoje fotografie na téma siluety do skupiny JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickru. Snímek nebo více fotografií označte tagem nikonblog052018, a pak už můžete jen netrpělivě očekávat vyhlášení výsledků. Autor nebo autorka nejlepšího snímku získává sadu dvou termoskleniček Nikon z vakuového skla, a zároveň postupuje do finálového klání o poukaz na fototechniku značky Nikon v hodnotě 30 000 Kč.

Nezbytná malá ukázka práce těch, kteří již svoje snímky na téma Siluety do skupiny JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickru poslali, následuje právě teď.

About him...

Akvárium

nikonblog


Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *