Portrét ve Fotce měsíce už jen do pátku! Poslali jste už svoje fotografie?

Pouhých pět dní zbývá do konce listopadu. S ním končí také předposlední kolo naší fotografické soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu. Je to tak – blížíme se do finále. Nicméně oněch pět dní stále máte na to, abyste ještě do listopadového kola poslali svoje fotografie s tématikou Portrét. Barevný, černobílý, řezavě ostrý i „umělecky“ rozmazaný, realistický nebo snový, tvář či polopostavu… nebo klidně autoportrét. Je to na vás.

Na vaše fotografie čeká jako obvykle skupina JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickru, přičemž nezapomeňte svoje snímky označit nezbytným tagem – nikonblog112018. V tomto kole se hraje o dílčí cenu, externí USB čtečku paměťových karet Nikon. Hlavní cena pro celkového výherce roku 2018 je však mnohem lákavější – poukaz na fototechniku značky Nikon v hodnotě 30 000 Kč. Takže neváhejte a posílejte své fotografie!

Do obvyklé upoutávky na snímky, které jste již do aktuálního kola naší soutěže poslali, jsme tentokrát vybrali tři „genderově nevyvážené“ ukázky, které pochází od tří fotografek. Je to ale jen náhoda, mužům samozřejmě vstup zakázaný není :-)

Na krídlach lásky

autumn

DSC_1078


Sdílej

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *